Geri Ana sayfa  

Slovakya I. liga Canli Skor

Pazar, Mayis 28, 2017 - --:--:-- (Europe/Istanbul)



Maclar yukleniyor. Lutfen bekleyin.

Pzr 07/05
FK Poprad
FK Poprad
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Ctesi 13/05
FK Poprad
FK Poprad
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
Ctesi 13/05
FK Haniska
FK Haniska
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Ctesi 20/05
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Ctesi 20/05
FK Poprad
FK Poprad
FK Haniska
FK Haniska
Dun
Cu
FK Haniska
FK Haniska
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
18:00
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
: -
FK Poprad
FK Poprad
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
50
+42
64:22
08-00-00
08
02.
(02.)
23
-21
22:43
04-01-03
08
03.
(03.)
20
-32
23:55
03-02-04
09
1:1
04.
(04.)
13
-52
28:80
00-01-08
09
1:1
Çrs 10/05
MFK Kosice
Kosice
1
FK Pohronie
Pohronie
9
Çrs 10/05
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
FC Nitra
Nitra
2
Çrs 10/05
ŠKF Sereď
Sereď
6
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12  
Çrs 10/05
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
MSK Zilina II
Zilina II
5
Çrs 10/05
STK Samorin
STK Samorin
4
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
Çrs 10/05
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
Ctesi 13/05
FC Nitra
Nitra
2
MFK Kosice
Kosice
1
Ctesi 13/05
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Ctesi 13/05
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
ŠKF Sereď
Sereď
6
Ctesi 13/05
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
FK Pohronie
Pohronie
9
Pzr 14/05
MSK Zilina II
Zilina II
5
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
Pzr 14/05
STK Samorin
STK Samorin
4
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
Cum 19/05
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
STK Samorin
STK Samorin
4
Ctesi 20/05
MFK Kosice
Kosice
1
MSK Zilina II
Zilina II
5
Ctesi 20/05
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
 11
FC Nitra
Nitra
2
Ctesi 20/05
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10  
Pzr 21/05
FK Pohronie
Pohronie
9
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12  
Pzr 21/05
ŠKF Sereď
Sereď
6
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
Çrs 24/05
&C
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12
FC Nitra
Nitra
2
Çrs 24/05
&C
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
FK Pohronie
Pohronie
9
Çrs 24/05
&C
ŠKF Sereď
Sereď
6
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
Çrs 24/05
&C
MSK Zilina II
Zilina II
5
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
Çrs 24/05
&C
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Çrs 24/05
&C
STK Samorin
STK Samorin
4
MFK Kosice
Kosice
1
18:00
FC Nitra
Nitra
2
: -
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
18:00
MFK Kosice
Kosice
1
: -
ŠKF Sereď
Sereď
6
18:00
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12
: -
MSK Zilina II
Zilina II
5
18:00
FK Pohronie
Pohronie
9
: -
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
18:00
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
: -
STK Samorin
STK Samorin
4
18:00
MFK Skalica
MFK Skalica
3
: -
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
58
+13
38:25
03-02-05
10
18:00
02.
(02.)
53
+23
54:31
07-03-00
10
18:00
03.
(03.)
52
+23
42:19
05-02-03
10
04.
(04.)
49
+15
43:28
05-03-02
10
05.
(05.)
48
+25
67:42
07-00-03
10
06.
(06.)
47
+24
54:30
03-05-02
10
18:00
07.
(07.)
46
+12
45:33
04-02-04
10
08.
(08.)
44
+15
53:38
02-06-02
10
09.
(09.)
43
-03
35:38
04-02-04
10
10.
(10.)
42
+06
40:34
03-02-05
10
18:00
11.
(11.)
34
-06
37:43
02-02-06
10
12.
(12.)
28
-27
36:63
00-01-09
10
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
18
+21
29:08
06-00-00
06
02.
(02.)
13
+09
10:01
04-01-00
05
18:00
03.
(03.)
11
+08
08:00
03-02-00
05
04.
(04.)
10
+06
10:04
03-01-01
05
05.
(05.)
10
+03
08:05
03-01-01
05
06.
(06.)
10
+01
08:07
03-01-01
05
18:00
07.
(07.)
09
+04
11:07
02-03-00
05
18:00
08.
(08.)
09
+04
07:03
03-00-01
04
09.
(09.)
08
+03
06:03
02-02-01
05
10.
(10.)
08
+01
09:08
02-02-01
05
11.
(11.)
07
-01
06:07
02-01-02
05
18:00
12.
(12.)
01
-11
01:12
00-01-04
05
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
11
+06
10:04
03-02-00
05
18:00
02.
(02.)
08
+03
09:06
02-02-02
06
03.
(03.)
08
+02
07:05
02-02-01
05
04.
(04.)
05
+00
05:05
01-02-02
05
18:00
05.
(05.)
04
-02
03:05
00-04-01
05
06.
(06.)
04
-05
07:12
01-01-03
05
07.
(07.)
04
-07
04:11
01-01-03
05
18:00
08.
(09.)
03
-05
05:10
01-00-03
04
09.
(08.)
03
-05
05:10
01-00-04
05
10.
(10.)
01
-06
04:10
00-01-04
05
18:00
11.
(11.)
00
-12
05:17
00-00-05
05
12.
(12.)
00
-17
01:18
00-00-05
05
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
15
+14
24:10
05-00-01
06
02.
(02.)
15
+06
14:08
05-00-01
06
03.
(03.)
14
+09
11:02
04-02-00
06
18:00
04.
(04.)
13
+07
12:05
04-01-01
06
05.
(05.)
12
+06
14:08
03-03-00
06
18:00
06.
(06.)
09
-02
07:09
03-00-03
06
18:00
07.
(07.)
07
+01
11:10
02-01-03
06
08.
(08.)
04
-03
08:11
00-04-02
06
09.
(09.)
04
-03
07:10
01-01-04
06
10.
(10.)
04
-05
09:14
01-01-04
06
18:00
11.
(11.)
04
-08
06:14
01-01-04
06
12.
(12.)
00
-22
02:24
00-00-06
06
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
18
+21
29:08
06-00-00
06
02.
(02.)
13
+09
10:01
04-01-00
05
18:00
03.
(03.)
11
+08
08:00
03-02-00
05
04.
(04.)
10
+06
10:04
03-01-01
05
05.
(05.)
10
+03
08:05
03-01-01
05
06.
(06.)
10
+01
08:07
03-01-01
05
18:00
07.
(07.)
09
+04
11:07
02-03-00
05
18:00
08.
(08.)
09
+04
07:03
03-00-01
04
09.
(09.)
08
+03
06:03
02-02-01
05
10.
(10.)
08
+01
09:08
02-02-01
05
11.
(11.)
07
-01
06:07
02-01-02
05
18:00
12.
(12.)
01
-11
01:12
00-01-04
05
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
11
+06
10:04
03-02-00
05
18:00
02.
(02.)
08
+03
09:06
02-02-02
06
03.
(03.)
08
+02
07:05
02-02-01
05
04.
(04.)
05
+00
05:05
01-02-02
05
18:00
05.
(05.)
04
-02
03:05
00-04-01
05
06.
(06.)
04
-05
07:12
01-01-03
05
07.
(07.)
04
-07
04:11
01-01-03
05
18:00
08.
(09.)
03
-05
05:10
01-00-03
04
09.
(08.)
03
-05
05:10
01-00-04
05
10.
(10.)
01
-06
04:10
00-01-04
05
18:00
11.
(11.)
00
-12
05:17
00-00-05
05
12.
(12.)
00
-17
01:18
00-00-05
05
Pzr 07/05
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
Ctesi 13/05
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
Pzr 14/05
Spartak Trnava II
Trnava II
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
Pzr 14/05
SK Svaty Jur
Svaty Jur
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
Ctesi 20/05
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
Ctesi 20/05
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
Spartak Trnava II
Trnava II
Ctesi 20/05
SK Svaty Jur
Svaty Jur
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
Cum 26/05
Cu
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
18:00
Spartak Trnava II
Trnava II
: -
SK Svaty Jur
Svaty Jur
18:00
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
: -
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
    Tablosu Slovakya I. liga
01.
(01.)
53
+14
59:45
06-00-03
09
18:00
02.
(02.)
45
+12
41:29
04-01-04
09
18:00
03.
(03.)
36
-19
36:55
07-01-02
10
04.
(04.)
35
-23
36:59
07-00-02
09
18:00
05.
(05.)
20
-39
29:68
01-03-05
09
18:00
06.
(06.)
13
-52
29:81
00-01-09
10

Online hizli futbol canli skor hizmeti hos geldiniz. Tum puanlar otomatik olarak her birkac saniyede bir guncellenmektedir.

Ekip adinin yanindaki yildiza tiklayarak favori takim secin.