Nacional B Canli Skor


Pazartesi, 23, 2017- --:--:-- (Europe/Istanbul)



Maclar yukleniyor. Lutfen bekleyin.

Ctesi 16/09
CA Los Andes
Los Andes
: 0
CD Morón
Deportivo Morón
Ctesi 16/09
Gimnasia Jujuy
Gimnasia Jujuy
Atlético de Rafaela
Atlético Rafaela
Ctesi 16/09
San Martín Tucumán
San Martin T
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril O
Ctesi 16/09
Club Almagro
Almagro
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
Ctesi 16/09
Villa Dálmine
Villa Dalmine
Boca Unidos
Boca Unidos
 
Ctesi 16/09
CS Estudiantes (SL)
Estudiantes SL
All Boys
All Boys
Pzr 17/09
Ramón Santamarina
Santamarina
CA Aldosivi
Aldosivi
Pzr 17/09
Juventud Unida (G)
Juve Unida (G)
CSyD Flandria
Flandria
Pzr 17/09
CA Nueva Chicago
Nueva Chicago
CS Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
Pzr 17/09
Instituto Córdoba
Instituto
Guillermo Brown
Gmo. Brown
Sal 19/09
CA Sarmiento
Sarmiento
: 0
Quilmes AC
Quilmes
Ctesi 23/09
Atlético de Rafaela
Atlético Rafaela
CA Los Andes
Los Andes
Ctesi 23/09
CD Morón
Deportivo Morón
 
Deportivo Riestra
Dep Riestra
 
Ctesi 23/09
CS Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
: 0
San Martín Tucumán
San Martin T
Ctesi 23/09
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
Instituto Córdoba
Instituto
Ctesi 23/09
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril O
 
Club Almagro
Almagro
 
Ctesi 23/09
Quilmes AC
Quilmes
Villa Dálmine
Villa Dalmine
 
Pzr 24/09
CSyD Flandria
Flandria
Agropecuario AAC
Agropecuario AAC
Pzr 24/09
All Boys
All Boys
Ramón Santamarina
Santamarina
Pzr 24/09
Boca Unidos
Boca Unidos
Gimnasia Jujuy
Gimnasia Jujuy
Pzr 24/09
Guillermo Brown
Gmo. Brown
Juventud Unida (G)
Juve Unida (G)
Pzr 24/09
Mitre SdE
Mitre SdE
CS Estudiantes (SL)
Estudiantes SL
Sal 26/09
CA Aldosivi
Aldosivi
CA Nueva Chicago
Nueva Chicago
 
Cum 29/09
Deportivo Riestra
Dep Riestra
Atlético de Rafaela
Atlético Rafaela
 
Ctesi 30/09
Villa Dálmine
Villa Dalmine
CA Sarmiento
Sarmiento
Ctesi 30/09
CA Los Andes
Los Andes
Boca Unidos
Boca Unidos
Ctesi 30/09
Club Almagro
Almagro
CS Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
 
Ctesi 30/09
Agropecuario AAC
Agropecuario AAC
Guillermo Brown
Gmo. Brown
Ctesi 30/09
CS Estudiantes (SL)
Estudiantes SL
 
: 0
CD Morón
Deportivo Morón
Ctesi 30/09
Instituto Córdoba
Instituto
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril O
Pzr 01/10
Ramón Santamarina
Santamarina
 
Mitre SdE
Mitre SdE
Pzr 01/10
Juventud Unida (G)
Juve Unida (G)
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
Pzr 01/10
Gimnasia Jujuy
Gimnasia Jujuy
Quilmes AC
Quilmes
 
Pzr 01/10
San Martín Tucumán
San Martin T
: 0
CA Aldosivi
Aldosivi
Pzt 02/10
CA Nueva Chicago
Nueva Chicago
All Boys
All Boys
Ctesi 07/10
Boca Unidos
Boca Unidos
Deportivo Riestra
Dep Riestra
Ctesi 07/10
CS Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
Instituto Córdoba
Instituto
Ctesi 07/10
Quilmes AC
Quilmes
CA Los Andes
Los Andes
 
Ctesi 07/10
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
Agropecuario AAC
Agropecuario AAC
 
Ctesi 07/10
CA Aldosivi
Aldosivi
 
Club Almagro
Almagro
Ctesi 07/10
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril O
Juventud Unida (G)
Juve Unida (G)
Ctesi 07/10
All Boys
All Boys
San Martín Tucumán
San Martin T
 
Pzr 08/10
Guillermo Brown
Gmo. Brown
CSyD Flandria
Flandria
 
Pzr 08/10
Mitre SdE
Mitre SdE
 
CA Nueva Chicago
Nueva Chicago
Pzt 09/10
CD Morón
Deportivo Morón
Ramón Santamarina
Santamarina
Sal 10/10
Atlético de Rafaela
Atlético Rafaela
CS Estudiantes (SL)
Estudiantes SL
Sal 10/10
CA Sarmiento
Sarmiento
: 0
Gimnasia Jujuy
Gimnasia Jujuy
Ctesi 14/10
Agropecuario AAC
Agropecuario AAC
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril O
Ctesi 14/10
Deportivo Riestra
Dep Riestra
Quilmes AC
Quilmes
Ctesi 14/10
Instituto Córdoba
Instituto
CA Aldosivi
Aldosivi
Pzr 15/10
Ramón Santamarina
Santamarina
Atlético de Rafaela
Atlético Rafaela
Pzr 15/10
CA Nueva Chicago
Nueva Chicago
CD Morón
Deportivo Morón
Pzr 15/10
CSyD Flandria
Flandria
: 0
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
Pzr 15/10
Juventud Unida (G)
Juve Unida (G)
CS Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
Pzr 15/10
Gimnasia Jujuy
Gimnasia Jujuy
Villa Dálmine
Villa Dalmine
Pzr 15/10
CS Estudiantes (SL)
Estudiantes SL
 
Boca Unidos
Boca Unidos
 
Pzr 15/10
Club Almagro
Almagro
All Boys
All Boys
 
Pzt 16/10
San Martín Tucumán
San Martin T
Mitre SdE
Mitre SdE
Sal 17/10
Sa
CA Los Andes
Los Andes
CA Sarmiento
Sarmiento
Cum 20/10
Cu
Deportivo Riestra
Dep Riestra
Mitre SdE
Mitre SdE
 
Ctesi 28/10
Cu
Quilmes AC
Quilmes
: -
CS Estudiantes (SL)
Estudiantes SL
Ctesi 28/10
Cu
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril O
: -
CSyD Flandria
Flandria
Ctesi 28/10
Cu
CA Aldosivi
Aldosivi
: -
Juventud Unida (G)
Juve Unida (G)
Ctesi 28/10
Cu
CA Sarmiento
Sarmiento
: -
Deportivo Riestra
Dep Riestra
Ctesi 28/10
Cu
Villa Dálmine
Villa Dalmine
: -
CA Los Andes
Los Andes
Ctesi 28/10
Cu
CD Morón
Deportivo Morón
: -
San Martín Tucumán
San Martin T
Ctesi 28/10
Cu
Boca Unidos
Boca Unidos
: -
Ramón Santamarina
Santamarina
Ctesi 28/10
Cu
Atlético de Rafaela
Atlético Rafaela
: -
CA Nueva Chicago
Nueva Chicago
Ctesi 28/10
Cu
CS Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
: -
Agropecuario AAC
Agropecuario AAC
Ctesi 28/10
Cu
All Boys
All Boys
: -
Instituto Córdoba
Instituto
Ctesi 28/10
Cu
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
: -
Guillermo Brown
Gmo. Brown
Ctesi 28/10
Cu
Mitre SdE
Mitre SdE
: -
Club Almagro
Almagro

Online hizli futbol canli skor hizmeti hos geldiniz. Tum puanlar otomatik olarak her birkac saniyede bir guncellenmektedir.

Ekip adinin yanindaki yildiza tiklayarak favori takim secin.