Geri Ana sayfa  

Futbol Sali: Turkiye Kupasi

Salı, Subat 03, 2015 (Europe/Istanbul)

Biz en iyi bahis teklifleri yukluyorsunuz.
Dün   En son skorlar Bugün   Canli Skor   onizleme   Yarin  
Sal
15:30
Sa
4Istanbul BB
: -
Kardemir Karabükspor14
18:00
Sa
Akhisar Bld.
: -
Trabzonspor
20:00
Sa
Fenerbahçe SK
: -
Bayburt Ozel Idare
13:30
Sa
SWKPartizán Bardejov
: -
MFK Kosice B
14:00
Sa
NK Novigrad
: -
CFR ClujROM
14:00
Sa
FINInter Turku
: -
TPS TurkuFIN
15:00
Sa
POLWisła Kraków
: -
AdmiraAUT
15:00
Sa
SLONK Maribor
: -
GKS BelchatowPOL
15:00
Sa
BIHZvijezda Gradacac
: -
Gornik Leczna
15:00
Sa
Spartak-Tskhinvali
: -
Korona KielcePOL
16:00
Sa
BIHHSK Zrinjski Mostar
: -
Gyirmot SEHUN
21:00
Sa
8Hannover 96
: -
FSV Mainz 0512
21:00
Sa
1Bayern Munich
: -
FC Schalke 045
21:00
Sa
4Bor. Mönchengladbach
: -
SC Freiburg18
21:00
Sa
9Eintracht Frankfurt
: -
VfL Wolfsburg2
21:45
Sa
16Barnsley FC
: -
Oldham Athletic13
21:45
Sa
Wroxham FC
: -
Forest Green
21:45
Sa
24AFC Telford Utd
: -
Gateshead12
21:45
Sa
21Alfreton Town
: -
Lincoln City11
21:45
Sa
13Dover Athletic
: -
Grimsby Town4
21:45
Sa
Hyde FC
: -
Solihull Moors
21:45
Sa
Leamington
: -
Chorley FC
21:45
Sa
Stockport County
: -
Barrow AFC
21:45
Sa
Oxford City
: -
North Ferriby Utd
21:45
Sa
Bromley FC
: -
Farnborough FC
21:45
Sa
Hemel Hempstead
: -
Wealdstone FC
21:45
Sa
Marine
: -
Blyth Spartans
21:45
Sa
Stamford AFC
: -
Halesowen Town
21:45
Sa
Ramsbottom Utd
: -
Ashton United
21:45
Sa
Histon FC
: -
Bideford AFC
21:45
Sa
Weymouth FC
: -
Chesham United
21:45
Sa
Cirencester Town
: -
Poole Town
21:45
Sa
Chippenham
: -
Biggleswade Town
21:45
Sa
Dorchester Town
: -
Arlesey Town
21:45
Sa
Witham Town
: -
Enfield Town FC
21:45
Sa
Metropolitan Police
: -
VCD Athletic
21:45
Sa
4Manchester United
: -
Cambridge Utd14
21:45
Sa
18Fulham FC
: -
Sunderland AFC16
21:45
Sa
6Sheffield United
: -
Preston NE3
21:45
Sa
2AS Roma
: -
Fiorentina6
22:00
Sa
12Lille OSC
: -
Paris Saint-Germain4
21:45
Sa
10Livingston FC
: -
Alloa Athletic9
19:30
Sa
16Go Ahead Eagles
: -
Excelsior Rott13
21:45
Sa
17NAC Breda
: -
PSV Eindhoven1
19:30
Sa
Jong Heracles
: -
Jong Brabrant Utd
21:30
Sa
7KRC Genk
: -
KV Oostende9
22:00
Sa
Nublense
: -
Unión La Calera
22:00
Sa
Cobreloa
: -
O'Higgins
22:00
Sa
Cobresal
: -
Audax Italiano
22:00
Sa
CD Palestino
: -
CD Huachipato
22:00
Sa
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
: -
Univ de Concepcion
22:00
Sa
CD Santiago Wanderers
: -
Universidad Católica
22:00
Sa
Antofagasta
: -
San Marcos Arica
22:00
Sa
Univ de Chile
: -
Deportes Iquique
22:00
Sa
Union Espanola
: -
Colo Colo
01:00
Sa
Unión San Felipe
: -
Everton de Viña del Mar
02:45
Sa
Universidad Autónoma
: -
Alianza Petrolera
11:00
Sa
Wathba Homs
: -
Taliya Hama
14:00
Sa
Jableh SC
: -
Shorta Damascus
14:00
Sa
Ittihad Aleppo
: -
Tishreen SC
14:00
Sa
Jazeera (SYR)
: -
Jaish Damascus
18:00
Sa
Ahly Cairo
: -
ENPPI Cairo