Futbol Bugün
PrsCumCtesiPzrPztEn son skorlar DünFutbol BugünOyunlar YarinCumCtesi
FIFA - Oceanien Champions League
 
04:30 FC SKBC
- : -
Puaikura FC tv FC SKBC - Puaikura FC
07:00 Lotoha'apai Utd
- : -
Lupe ole Soaga tv Lotoha'apai Utd - Lupe ole Soaga
Almanya - Regionalliga Bayern
 
19:30 Schweinfurt 1905 (05.)
- : -
(02.) FC Würzburger Kic... tv Schweinfurt 1905 - FC Würzburger Kickers
Ingiltere - Conference
 
20:45 Grimsby Town (13.)
- : -
(21.) Altrincham tv Grimsby Town - Altrincham
20:45 Bristol Rovers FC (06.)
- : -
(18.) Dartford tv Bristol Rovers FC - Dartford
20:45 Macclesfield (11.)
- : -
(01.) Barnet FC tv Macclesfield - Barnet FC
20:45 Chester FC (16.)
- : -
(15.) Aldershot Town tv Chester FC - Aldershot Town
20:45 Kidderminster (09.)
- : -
(17.) Welling United FC tv Kidderminster - Welling United FC
20:45 Halifax
- : -
Wroxham FC tv Halifax - Wroxham FC
20:45 Southport (20.)
- : -
(14.) Lincoln City tv Southport - Lincoln City
20:45 Nuneaton (23.)
- : -
(19.) Dover Athletic tv Nuneaton - Dover Athletic
20:45 Gateshead (07.)
- : -
(22.) Alfreton Town tv Gateshead - Alfreton Town
20:45 AFC Telford Utd (24.)
- : -
(08.) Forest Green tv AFC Telford Utd - Forest Green
Ingiltere - Conference North
 
20:45 Tamworth
- : -
AFC Fylde tv Tamworth - AFC Fylde
20:45 Harrogate Town
- : -
Gainsborough tv Harrogate Town - Gainsborough
20:45 Stalybridge
- : -
Guiseley AFC tv Stalybridge - Guiseley AFC
20:45 Hednesford Town
- : -
Colwyn Bay tv Hednesford Town - Colwyn Bay
20:45 Oxford City
- : -
Stockport County tv Oxford City - Stockport County
20:45 North Ferriby Utd
- : -
Leamington tv North Ferriby Utd - Leamington
20:45 Lowestoft Town
- : -
Brackley Town tv Lowestoft Town - Brackley Town
Ingiltere - Conference South
 
20:45 Ebbsfleet Utd
- : -
Eastbourne tv Ebbsfleet Utd - Eastbourne
20:45 Maidenhead Utd
- : -
Weston AFC tv Maidenhead Utd - Weston AFC
20:45 Bishop's Stortford
- : -
Bromley FC tv Bishop's Stortford - Bromley FC
20:45 Basingstoke
- : -
Whitehawk FC tv Basingstoke - Whitehawk FC
20:45 Bath City
- : -
Gosport Borough FC tv Bath City - Gosport Borough FC
20:45 Staines Town
- : -
Hayes & Yeading tv Staines Town - Hayes & Yeading
Ingiltere - Non League Premier Nord
 
16:00 Blyth Spartans
- : -
Frickley Athletic tv Blyth Spartans - Frickley Athletic
20:45 Halesowen Town
- : -
King's Lynn tv Halesowen Town - King's Lynn
20:45 Ashton United
- : -
United of Manchester tv Ashton United - United of Manchester
20:45 Nantwich Town
- : -
Marine tv Nantwich Town - Marine
20:45 Witton Albion FC
- : -
Stourbridge FC tv Witton Albion FC - Stourbridge FC
20:45 Stamford AFC
- : -
Buxton FC tv Stamford AFC - Buxton FC
20:45 Grantham Town FC
- : -
Matlock Town tv Grantham Town FC - Matlock Town
20:45 Barwell FC
- : -
Ilkeston FC tv Barwell FC - Ilkeston FC
20:45 Rushall Olympic FC
- : -
Belper Town tv Rushall Olympic FC - Belper Town
Ingiltere - Non League Premier Sued
 
20:45 Hereford Utd
- : -
Corby Town tv Hereford Utd - Corby Town
20:45 Burnham
- : -
Arlesey Town tv Burnham - Arlesey Town
20:45 Dorchester Town
- : -
Bideford AFC tv Dorchester Town - Bideford AFC
20:45 Cirencester Town
- : -
Weymouth FC tv Cirencester Town - Weymouth FC
20:45 Slough Town FC
- : -
Chippenham tv Slough Town FC - Chippenham
20:45 Chesham United
- : -
Histon FC tv Chesham United - Histon FC
20:45 Dunstable Town
- : -
Banbury United tv Dunstable Town - Banbury United
20:45 Poole Town
- : -
Truro City tv Poole Town - Truro City
Isveç - Superettan
 
19:20 Husqvarna FF (16.)
- : -
(08.) IFK Värnamo tv Husqvarna FF - IFK Värnamo
Çek Cumhuriyeti - Pohar CMFS
 
13:00 Sparta Prague
- : -
Pribram tv Sparta Prague - Pribram
Kuzey Irland - Lig Kupasi
 
20:45 Ards FC
- : -
Dungannon Swifts tv Ards FC - Dungannon Swifts
20:45 Ballymena United
- : -
Ballyclare Comrades tv Ballymena United - Ballyclare Comrades
20:45 Carrick Rangers FC
- : -
Cliftonville Belfast tv Carrick Rangers FC - Cliftonville Belfast
20:45 Crusaders Belfast
- : -
Coleraine FC tv Crusaders Belfast - Coleraine FC
20:45 Glenavon Lurgan
- : -
Glentoran Belfast tv Glenavon Lurgan - Glentoran Belfast
20:45 Harland and Wolff...
- : -
Bangor FC tv Harland and Wolff Welders FC - Bangor FC
20:45 Institute FC
- : -
Ballinamallard Un... tv Institute FC - Ballinamallard United FC
20:45 Knockbreda
- : -
Portadown FC tv Knockbreda - Portadown FC
Macaristan - Lig Kupasi
 
14:00 Kecskemeti TE
- : -
Debrecen VSC tv Kecskemeti TE - Debrecen VSC
14:00 Mezokovesd-Zsory
- : -
Dunaújváros PASE tv Mezokovesd-Zsory - Dunaújváros PASE
14:00 Ferencvaros TC
- : -
Kaposvári Rákóczi FC tv Ferencvaros TC - Kaposvári Rákóczi FC
14:30 Paksi FC
- : -
Zalaegerszegi TE tv Paksi FC - Zalaegerszegi TE
15:00 Cegledi VSE
- : -
Szolnoki MÁV FC tv Cegledi VSE - Szolnoki MÁV FC
15:00 Bekescsaba Elore
- : -
Szegedi AK tv Bekescsaba Elore - Szegedi AK
15:00 Balmazujvaros FC
- : -
MTK Budapest tv Balmazujvaros FC - MTK Budapest
15:00 FC Ajka
- : -
Vasas SC tv FC Ajka - Vasas SC
15:00 Szigetszentmiklos...
- : -
Soroksar tv Szigetszentmiklosi TK - Soroksar
16:00 Lombard Papa
- : -
BFC Siofok tv Lombard Papa - BFC Siofok
17:00 Diosgyori VTK
- : -
Nyiregyhaza tv Diosgyori VTK - Nyiregyhaza
17:00 Haladas
- : -
Soproni VSE-GYSEV tv Haladas - Soproni VSE-GYSEV
18:00 Gyori ETO FC
- : -
Csakvari TK tv Gyori ETO FC - Csakvari TK
18:00 Videoton FC
- : -
Ujpest FC tv Videoton FC - Ujpest FC
18:00 Pécsi MFC
- : -
Puskás Akadémia tv Pécsi MFC - Puskás Akadémia
Arjantin - Primera Division
 
01:30 Godoy Cruz
- : -
Independiente tv Godoy Cruz - Independiente
Arjantin - Nacional B
 
21:00 Boca Unidos
- : -
Argentinos Juniors tv Boca Unidos - Argentinos Juniors
01:30 All Boys
- : -
Patronato Paraná tv All Boys - Patronato Paraná
Signapur - S-League
 
14:15 Brunei DPMM FC
- : -
Singapore Armed F... tv Brunei DPMM FC - Singapore Armed Forces

    [IY]: Devre Arasi   [1'inci IY]: Ilk Yari   [2'nci IY]: Ikinci Yari