Futbol Bugün
ÇrsPrsCumCtesiPzrEn son skorlar DünFutbol BugünOyunlar YarinPrsCumGüncelle içinde 60 sny.
FIFA - Uluslararasi Maçlar U19
 
17:00 Montenegro U19
1 : 3
Wales U19 tv Montenegro U19 - Wales U19
45' [IY] Scotland U19
2 : 1
Czech Rep U19 tv Scotland U19 - Czech Rep U19
Almanya - Regionalliga West
 
33' SG Wattenscheid 09 (15.)
1 : 1
(12.) Mönchengladbach II tv SG Wattenscheid 09 - Mönchengladbach II
Ingiltere - Non League Premier Nord
 
2' Blyth Spartans
0 : 0
United of Manchester tv Blyth Spartans - United of Manchester
4' Stourbridge FC
0 : 0
Nantwich Town tv Stourbridge FC - Nantwich Town
3' Buxton FC
0 : 0
Grantham Town FC tv Buxton FC - Grantham Town FC
2' Frickley Athletic
0 : 0
Matlock Town tv Frickley Athletic - Matlock Town
3' Witton Albion FC
0 : 0
Halesowen Town tv Witton Albion FC - Halesowen Town
3' Stamford AFC
0 : 0
Ilkeston FC tv Stamford AFC - Ilkeston FC
2' Barwell FC
0 : 0
Rushall Olympic FC tv Barwell FC - Rushall Olympic FC
3' Skelmersdale Utd
0 : 0
Ashton United tv Skelmersdale Utd - Ashton United
5' Belper Town
0 : 0
King's Lynn tv Belper Town - King's Lynn
3' Trafford FC
0 : 0
Whitby Town FC tv Trafford FC - Whitby Town FC
3' Ramsbottom Utd
0 : 0
Marine tv Ramsbottom Utd - Marine
Ingiltere - Non League Premier Isthmian
 
3' Canvey Island (12.)
0 : 0
(07.) Hendon FC tv Canvey Island - Hendon FC
2' Bognor Regis Town FC
0 : 0
VCD Athletic
1
X
2
tv Bognor Regis Town FC - VCD Athletic
2' Leiston FC
0 : 0
East Thurrock Utd tv Leiston FC - East Thurrock Utd
2' AFC Hornchurch
0 : 0
Maidstone United tv AFC Hornchurch - Maidstone United
2' Harrow Borough (11.)
0 : 0
(22.) Hampton & Richmond tv Harrow Borough - Hampton & Richmond
2' Dulwich Hamlet
0 : 0
Margate FC tv Dulwich Hamlet - Margate FC
2' Enfield Town FC (17.)
0 : 0
(14.) Tonbridge Angels
1
X
2
tv Enfield Town FC - Tonbridge Angels
2' Witham Town
0 : 0
Wingate & Finchle... tv Witham Town - Wingate & Finchley FC
Ingiltere - John Paint Trophy
 
18' Crewe Alexandra
0 : 0
Rochdale AFC tv Crewe Alexandra - Rochdale AFC
17' Oldham Athletic
0 : 0
Bradford City tv Oldham Athletic - Bradford City
3' AFC Wimbledon
0 : 0
Southend Utd tv AFC Wimbledon - Southend Utd
2' Cheltenham
0 : 0
Oxford United tv Cheltenham - Oxford United
3' Crawley Town
0 : 0
Cambridge Utd tv Crawley Town - Cambridge Utd
2' Peterborough
0 : 0
Leyton Orient tv Peterborough - Leyton Orient
2' Stevenage FC
0 : 0
Gillingham tv Stevenage FC - Gillingham
2' Wycombe Wanderers
0 : 0
Coventry City tv Wycombe Wanderers - Coventry City
3' Yeovil Town
0 : 0
Portsmouth tv Yeovil Town - Portsmouth
2' Accrington Stanley
0 : 0
Carlisle Utd tv Accrington Stanley - Carlisle Utd
2' Barnsley FC
0 : 0
York City tv Barnsley FC - York City
2' Fleetwood Town
0 : 0
Morecambe FC tv Fleetwood Town - Morecambe FC
3' Notts County
0 : 0
Mansfield tv Notts County - Mansfield
2' Preston NE
0 : 0
Shrewsbury tv Preston NE - Shrewsbury
2' Scunthorpe Utd
0 : 0
Chesterfield tv Scunthorpe Utd - Chesterfield
Iskoçya - Junior League
 
90'+ Hamilton Youth
3 : 0
Rangers Youth tv Hamilton Youth - Rangers Youth
19:00 Ross C. Youth
2 : 4
St Mirren Youth tv Ross C. Youth - St Mirren Youth
45' [IY] Falkirk Youth
0 : 0
Kilmarnock Youth tv Falkirk Youth - Kilmarnock Youth
45' [IY] Dunfermline Youth
0 : 0
Hibernian Youth tv Dunfermline Youth - Hibernian Youth
45' [IY] Dundee FC Youth
1 : 1
Dundee Utd Youth tv Dundee FC Youth - Dundee Utd Youth
45' [IY] Partick Th. Youth
3 : 1
St Johnstone Youth tv Partick Th. Youth - St Johnstone Youth
Belçika - Exqi League
 
16' Sint-Truidense VV
0 : 0
OH Leuven
1
X
2
tv Sint-Truidense VV - OH Leuven
Isveç - Superettan
 
74' Syrianska FC (09.)
2 : 1
(13.) GAIS Syrianska FC GAIS Livestream Syrianska FC - GAIS
Kuzey Irland - Premier League
 
3' Glentoran Belfast (08.)
0 : 0
(07.) Portadown FC
1
X
2
Glentoran Portadown Livestream Glentoran Belfast - Portadown FC
3' Dungannon Swifts
0 : 0
Warrenpoint Town
1
X
2
Dungannon Swi. Warrenpoint Town Livestream Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
3' Coleraine FC (09.)
0 : 0
(05.) Crusaders Belfast
1
X
2
Coleraine Crusaders Livestream Coleraine FC - Crusaders Belfast
3' Ballymena United (02.)
0 : 0
(04.) Institute FC
1
X
2
Ballymena Utd Institute Livestream Ballymena United - Institute FC
3' Cliftonville Belfast (01.)
0 : 0
(03.) Linfield Belfast
1
X
2
Cliftonville Linfield Livestream Cliftonville Belfast - Linfield Belfast
3' Glenavon Lurgan (06.)
0 : 0
(11.) Ballinamallard Un...
1
X
2
Glenavon Ballinamallard United Livestream Glenavon Lurgan - Ballinamallard United FC
Macaristan - Lig Kupasi
 
13:00 Soproni VSE-GYSEV
0 : 2
BFC Siofok tv Soproni VSE-GYSEV - BFC Siofok
16:30 Cegledi VSE
4 : 1
Diosgyori VTK tv Cegledi VSE - Diosgyori VTK
16:30 Debrecen VSC
1 : 1
Szegedi AK tv Debrecen VSC - Szegedi AK
16:30 Bekescsaba Elore
2 : 3
Kecskemeti TE tv Bekescsaba Elore - Kecskemeti TE
16:30 Balmazujvaros FC
1 : 5
Mezokovesd-Zsory tv Balmazujvaros FC - Mezokovesd-Zsory
16:30 Zalaegerszegi TE
1 : 0
Kaposvári Rákóczi FC tv Zalaegerszegi TE - Kaposvári Rákóczi FC
16:30 Soroksar
3 : 2
Puskás Akadémia tv Soroksar - Puskás Akadémia
16:30  Red Card  Szigetszentmiklos...
0 : 1
Pécsi MFC tv Szigetszentmiklosi TK - Pécsi MFC
17:00 Szolnoki MÁV FC
0 : 2
Nyiregyhaza tv Szolnoki MÁV FC - Nyiregyhaza
17:00  Red Card  Lombard Papa
0 : 2
Haladas tv Lombard Papa - Haladas
18:00 Gyori ETO FC
3 : 3
Budapest Honved tv Gyori ETO FC - Budapest Honved
18:00 Videoton FC
4 : 0
FC Ajka tv Videoton FC - FC Ajka
90'+ Csakvari TK
1 : 1
Gyirmot SE  Red Card 
1
X
2
tv Csakvari TK - Gyirmot SE
Arjantin - Prim B Metropolitana
 
18' Deportivo Merlo
0 : 0
CSyD Tristán Suárez tv Deportivo Merlo - CSyD Tristán Suárez
17' CA Acassuso
1 : 0
CA Villa San Carlos tv CA Acassuso - CA Villa San Carlos
17' Comunicaciones BsAs
0 : 0
CD Morón tv Comunicaciones BsAs - CD Morón
FIFA - Uluslararasi Maçlar
 
12:00 Vietnam
3 : 1
Vietnam U23 tv Vietnam - Vietnam U23
18:15 Niger
2 : 0
Uganda tv Niger - Uganda
FIFA - Uluslararasi Maçlar U18
 
17:00 Sweden U17
2 : 2
Switzerland U18 tv Sweden U17 - Switzerland U18
FIFA - Uluslararasi Maçlar U17
 
16:30 Finland U17
2 : 3
Slovakia U17 tv Finland U17 - Slovakia U17
FIFA - Hazirlik Maçlari
 
16:00 Sharjah SC
1 : 2
Al Ain tv Sharjah SC - Al Ain
17:00 Dubai Cultural Sp...
3 : 1
Saham tv Dubai Cultural Sports Club - Saham
17:30 Al Dhafra
0 : 1
Al Wihdat Amman tv Al Dhafra - Al Wihdat Amman
17:45 Schalding-Heining
5 : 2
TSV Buchbach tv Schalding-Heining - TSV Buchbach
18:00 Viktoria Aschaffe...
0 : 1
Eintracht Bamberg tv Viktoria Aschaffenburg - Eintracht Bamberg
Danimarka - Reserve League
 
13:30 Nordsjælland (R)
2 : 1
Vestsjælland (R) tv Nordsjælland (R) - Vestsjælland (R)
14:00 AGF Aarhus (R)
1 : 2
Hobro (R) tv AGF Aarhus (R) - Hobro (R)
Çek Cumhuriyeti - Gambrinus Liga
 
18:00 Teplice (10.)
4 : 0
(13.) D. Ceske Budejovice tv Teplice - D. Ceske Budejovice
Çek Cumhuriyeti - Pohar CMFS
 
17:00 Velke Mezirici
0 : 3
Sigma Olomouc tv Velke Mezirici - Sigma Olomouc
Macaristan - Magyar Pokal
 
15:30 Nagyatádi FC
2 : 0
Veszprem FC tv Nagyatádi FC - Veszprem FC
Estonya - Eesti Karikas
 
17:00 Levadia Tallinn
5 : 0
Laagri Saue tv Levadia Tallinn - Laagri Saue
18:00 Keila JK
0 : 6
Paide Linnameeskond tv Keila JK - Paide Linnameeskond
18:00 Tallinna SK Dnipro
0 : 13
JK Sillamae Kalev tv Tallinna SK Dnipro - JK Sillamae Kalev
Kolombiya - Primera A
 
03:00 La Equidad
0 : 4
Atlético Nacional tv La Equidad - Atlético Nacional
Kolombiya - Primera B
 
03:00 Cúcuta Deportivo
1 : 0
Real Cartagena FC... tv Cúcuta Deportivo - Real Cartagena FC S.A.
Signapur - S-League
 
13:30  Red Card  Hougang United
1 : 2
Harimau Muda B  Red Card  tv Hougang United - Harimau Muda B
Hindistan - I-League
 
10:30 Mitra Kukar
2 : 4
Persebaya Surabaya tv Mitra Kukar - Persebaya Surabaya
14:00 Persela Lamongan
2 : 0
Persipura Jayapura tv Persela Lamongan - Persipura Jayapura
Hindistan - I-League
 
10:30 Mitra Kukar
2 : 4
Persebaya Surabaya tv Mitra Kukar - Persebaya Surabaya
14:00 Persela Lamongan
2 : 0
Persipura Jayapura tv Persela Lamongan - Persipura Jayapura
Arjantin - Nacional B
 
23:15 Sportivo Belgrano
- : -
CA Huracán BsAs tv Sportivo Belgrano - CA Huracán BsAs
Kostarika - 1'inci Lig
 
Iptel edildi Perez Zeledon (07.)
- : -
(05.) LD Alajuelense tv Perez Zeledon - LD Alajuelense
Iptel edildi CS Herediano (08.)
- : -
(04.) CS Cartaginés tv CS Herediano - CS Cartaginés

    [IY]: Devre Arasi   [1'inci IY]: Ilk Yari   [2'nci IY]: Ikinci Yari