FA Cup Canli Skor


Pazartesi, 11, 2017- --:--:-- (Europe/Istanbul)



Maclar yukleniyor. Lutfen bekleyin.

Sal 12/12
Sa
Carlisle Utd
Carlisle Utd
14
: -
Gillingham
Gillingham
21
Sal 12/12
Sa
Crewe Alexandra
Crewe
22
: -
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
3
Sal 12/12
Sa
Exeter City
Exeter
4
: -
Forest Green
Forest Green
23
Sal 12/12
Sa
Hereford FC
Hereford FC
5
: -
Fleetwood Town
Fleetwood
14
Sal 12/12
Sa
Peterborough
Peterborough
10
: -
Woking FC
Woking
12
Sal 12/12
Sa
Wigan Athletic FC
Wigan
1
: -
AFC Fylde
AFC Fylde
17
Sal 12/12
Sa
Yeovil Town
Yeovil
20
: -
Port Vale
Port Vale
19
Cum 01/12
AFC Fylde
AFC Fylde
17
Wigan Athletic FC
Wigan
1
Ctesi 02/12
Notts County
Notts County
2
Oxford City
Oxford City
19
Ctesi 02/12
Milton Keynes Dons
MK Dons
17
Maidstone United
Maidstone Utd
11
Ctesi 02/12
Port Vale
Port Vale
19
Yeovil Town
Yeovil
20
Ctesi 02/12
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Morecambe FC
Morecambe
18
Ctesi 02/12
Stevenage FC
Stevenage
16
Swindon Town
Swindon
9
Ctesi 02/12
Bradford City
Bradford City
4
Plymouth Argyle
Plymouth
22
Ctesi 02/12
Gillingham
Gillingham
21
Carlisle Utd
Carlisle Utd
14
Ctesi 02/12
Forest Green
Forest Green
23
Exeter City
Exeter
4
Ctesi 02/12
Fleetwood Town
Fleetwood
14
Hereford FC
Hereford FC
5
Pzr 03/12
Woking FC
Woking
12
Peterborough
Peterborough
10
Pzr 03/12
Newport County
Newport County
12
Cambridge Utd
Cambridge Utd
13
Pzr 03/12
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
5
Leatherhead
Leatherhead
18  
Pzr 03/12
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
18
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
5
Pzr 03/12
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
20
Charlton Athletic
Charlton
6
Pzr 03/12
Mansfield
Mansfield
8
Guiseley AFC
Guiseley
23  
Pzr 03/12
Gateshead
Gateshead
15
Luton Town
Luton
1
Pzr 03/12
Coventry City
Coventry
7
Boreham Wood FC
Boreham Wood
7
Pzr 03/12
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
 3
Crewe Alexandra
Crewe
22
Pzt 04/12
Slough Town FC
Slough Town
6
Rochdale AFC
Rochdale
19
Sal 14/11
Accrington Stanley
Accrington St.
3
Guiseley AFC
Guiseley
23  
Sal 14/11
Bury FC
Bury
24
Woking FC
Woking
12
Sal 14/11
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
5
Northampton
Northampton
23
Çrs 15/11
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
 9
Peterborough
Peterborough
10
Prs 16/11
Billericay
Billericay
 2
Leatherhead
Leatherhead
18
Cum 03/11
Port Vale
Port Vale
19
Oxford United
Oxford Utd
8
Cum 03/11
Notts County
Notts County
2
Bristol Rovers FC
Bristol Rovers
15
Cum 03/11
Hyde FC
Hyde FC
Milton Keynes Dons
MK Dons
Ctesi 04/11
Shaw Lane Aqua
Shaw Lane Aqua
3
Mansfield
Mansfield
8
Ctesi 04/11
Luton Town
Luton
1
Portsmouth
Portsmouth
7  
Ctesi 04/11
Bradford City
Bradford City
4
Chesterfield
Chesterfield
21
Ctesi 04/11
Morecambe FC
Morecambe
18
Hartlepool Utd
Hartlepool
14
Ctesi 04/11
Yeovil Town
Yeovil
20
Southend Utd
Southend Utd
12
Ctesi 04/11
Peterborough
Peterborough
10
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
9
Ctesi 04/11
Forest Green
Forest Green
23
Macclesfield
Macclesfield
1
Ctesi 04/11
AFC Fylde
AFC Fylde
17
Kidderminster
Kidderminster
7
Ctesi 04/11
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Aldershot Town
Aldershot
6
Ctesi 04/11
Hereford FC
Hereford FC
5
AFC Telford Utd
Telford Utd
12  
Ctesi 04/11
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
3
Barnet FC
Barnet
24
Ctesi 04/11
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
 10
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
18
Ctesi 04/11
Boreham Wood FC
Boreham Wood
7
Blackpool FC
Blackpool
13
Ctesi 04/11
Colchester Utd
Colchester
10
Oxford City
Oxford City
19
Ctesi 04/11
Plymouth Argyle
Plymouth
22
Grimsby Town
Grimsby
11
Ctesi 04/11
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
20
Lincoln City
Lincoln City
6
Ctesi 04/11
Rochdale AFC
Rochdale
19
Bromley FC
Bromley
8  
Ctesi 04/11
Carlisle Utd
Carlisle Utd
14
Oldham Athletic
Oldham
16
Ctesi 04/11
Cheltenham
Cheltenham
 15
Maidstone United
Maidstone Utd
11  
Ctesi 04/11
Crewe Alexandra
Crewe
22
Rotherham United FC
Rotherham United
9
Ctesi 04/11
Gillingham
Gillingham
21
Leyton Orient
Leyton Orient
20  
Ctesi 04/11
Gainsborough
Gainsborough
19
Slough Town FC
Slough Town
6
Ctesi 04/11
Stevenage FC
Stevenage
16
Nantwich Town
Nantwich
18
Ctesi 04/11
Northampton
Northampton
23
: 0
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
5
Ctesi 04/11
Gateshead
Gateshead
15
Chelmsford
Chelmsford
5
Ctesi 04/11
Wigan Athletic FC
Wigan
1
Crawley Town
Crawley Town
17
Ctesi 04/11
Newport County
Newport County
12
Walsall FC
Walsall
11
Pzr 05/11
Cambridge Utd
Cambridge Utd
 13
Sutton United
Sutton United
2
Pzr 05/11
Guiseley AFC
Guiseley
23
: 0
Accrington Stanley
Accrington St.
3
Pzr 05/11
Leatherhead
Leatherhead
18
Billericay
Billericay
2
Pzr 05/11
Coventry City
Coventry
7
Maidenhead Utd
Maidenhead
13
Pzr 05/11
Solihull Moors
Solihull Moors
24
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
5
Pzr 05/11
Dartford
Dartford
1
Swindon Town
Swindon
9
Pzr 05/11
Woking FC
Woking
12
Bury FC
Bury
24
Pzr 05/11
Charlton Athletic
Charlton
6
Truro City
Truro City
7
Pzr 05/11
Exeter City
Exeter
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Pzt 06/11
Chorley FC
Chorley FC
8
Fleetwood Town
Fleetwood
14  
Pzt 16/10
Chelmsford
Chelmsford
5
Bath City
Bath City
12
Sal 17/10
Billericay
Billericay
2
Brackley Town
Brackley
2
Sal 17/10
Boston United
Boston United
21
Chorley FC
Chorley FC
8  
Sal 17/10
Leyton Orient
Leyton Orient
20
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
5
Sal 17/10
Bromley FC
Bromley
8
Dover Athletic
Dover
4
Sal 17/10
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
10
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
10
Sal 17/10
Enfield Town FC
Enfield Town
17
Maidstone United
Maidstone Utd
11
Sal 17/10
Kettering
Kettering
2
Nantwich Town
Nantwich
18
Sal 17/10
Ossett Town FC
Ossett Town
Solihull Moors
Solihull Moors
Sal 17/10
Concord Rangers FC
Concord Rangers
16
Woking FC
Woking
12
Ctesi 14/10
Halifax
Halifax
16
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
9
Ctesi 14/10
Solihull Moors
Solihull Moors
Ossett Town FC
Ossett Town
 
Ctesi 14/10
South Shields
South Shields
Hartlepool Utd
Hartlepool
Ctesi 14/10
Chorley FC
Chorley FC
8
: 0
Boston United
Boston United
21  
Ctesi 14/10
AFC Telford Utd
Telford Utd
12
United of Manchester
United of Manc
14
Ctesi 14/10
Harrogate Town
Harrogate Town
3
Gainsborough
Gainsborough
19
Ctesi 14/10
Nantwich Town
Nantwich
18
Kettering
Kettering
2
Ctesi 14/10
Guiseley AFC
Guiseley
Shildon AFC
Shildon AFC
 
Ctesi 14/10
AFC Fylde
AFC Fylde
17
Wroxham FC
Wroxham
3
Ctesi 14/10
Kidderminster
Kidderminster
7
Chester FC
Chester FC
21
Ctesi 14/10
Scarborough Athl.
Scarborough Athl.
Hyde FC
Hyde FC
Ctesi 14/10
Stourbridge FC
Stourbridge
10
Macclesfield
Macclesfield
1
Ctesi 14/10
Brackley Town
Brackley
 2
Billericay
Billericay
2
Ctesi 14/10
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
5
: 0
Leyton Orient
Leyton Orient
20
Ctesi 14/10
Eastleigh
Eastleigh
 18
Hereford FC
Hereford FC
5
Ctesi 14/10
Aldershot Town
Aldershot
6
Torquay Utd
Torquay
22
Ctesi 14/10
Bath City
Bath City
12
: 0
Chelmsford
Chelmsford
5
Pzr 15/10
Shaw Lane Aqua
Shaw Lane Aqua
3
Barrow AFC
Barrow
19

Son Kupa Galipleri

2017
1 Ashington AFC
2 Aveley
3 AFC Hornchurch
3 Nelson
2016
1 Manchester United
2 Crystal Palace
3 Everton
3 Watford
2015
1 Arsenal
2 Aston Villa
3 Liverpool
3 Reading
2014
1 Arsenal
2 Hull City
3 Sheffield United
3 Wigan Athletic
2013
1 Wigan Athletic
2 Manchester City
3 Chelsea
3 Millwall
2012
1 Chelsea
2 Liverpool
3 Everton
3 Tottenham Hotspur
2011
1 Manchester City
2 Stoke City
3 Bolton Wanderers
3 Manchester United
2010
1 Chelsea
2 Portsmouth
3 Aston Villa
3 Tottenham Hotspur
2009
1 Chelsea
2 Everton
3 Arsenal
3 Manchester United
2008
1 Portsmouth
2 Cardiff City
3 Barnsley
3 West Bromwich Albion
2007
1 Chelsea
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Watford
2006
1 Liverpool
2 West Ham United
3 Chelsea
3 Middlesbrough
2005
1 Arsenal
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Newcastle United

Online hizli futbol canli skor hizmeti hos geldiniz. Tum puanlar otomatik olarak her birkac saniyede bir guncellenmektedir.

Ekip adinin yanindaki yildiza tiklayarak favori takim secin.