Geri Ana sayfa  

Copa Libertadores Canli Skor

Perşembe, Nisan 27, 2017 - --:--:-- (Europe/Istanbul)



Maclar yukleniyor. Lutfen bekleyin.

Çrs 08/03
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Universidad Católica
Catolica
9  
Prs 09/03
CR Flamengo
Flamengo
3
San Lorenzo
San Lorenzo
5
Çrs 15/03
San Lorenzo
San Lorenzo
5
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Prs 16/03
Universidad Católica
Catolica
9
CR Flamengo
Flamengo
3  
Prs 13/04
Universidad Católica
Catolica
9
San Lorenzo
San Lorenzo
5
Prs 13/04
CR Flamengo
Flamengo
3
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Dun
&C
San Lorenzo
San Lorenzo
5
Universidad Católica
Catolica
9  
03:45
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
CR Flamengo
Flamengo
3
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
07
+01
06:05
02-01-01
04
2:1
02.
(02.)
06
+03
07:04
02-00-02
04
1:2
03.
(03.)
05
+00
05:05
01-02-01
04
04.
(04.)
04
-04
03:07
01-01-02
04
Sal 07/03
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
 10
Penarol URU
CA Peñarol
2  
Prs 09/03
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
1  
Prs 16/03
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
1
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
10
Cum 17/03
Penarol URU
CA Peñarol
2
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Çrs 12/04
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
10
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Prs 13/04
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
 1
Penarol URU
CA Peñarol
2
Dun
&C
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
10
03:45
Penarol URU
CA Peñarol
2
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
1
Çrs 03/05
&C
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
: -
Penarol URU
CA Peñarol
2
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
10
+03
08:05
03-01-00
04
3:2
02.
(02.)
06
+03
09:06
02-00-02
04
03.
(03.)
04
-01
05:06
01-01-02
04
04.
(04.)
03
-05
08:13
01-00-03
04
2:3
Sal 14/03
FBC Melgar
Melgar
CS Emelec
Emelec
 
Prs 16/03
Independiente Medellín
Medellin
2
CA River Plate
CA River Plate
4
Cum 14/04
CS Emelec
Emelec
2
Independiente Medellín
Medellin
2
Cum 14/04
CA River Plate
CA River Plate
FBC Melgar
Melgar
Cum 21/04
Cu
Independiente Medellín
Medellin
FBC Melgar
Melgar
03:00
FBC Melgar
Melgar
Independiente Medellín
Medellin
Cum 28/04
Cu
CS Emelec
Emelec
2
: -
CA River Plate
CA River Plate
4
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
06
+04
07:03
02-00-00
02
02.
(02.)
06
+00
05:05
02-00-02
04
03.
(03.)
03
+00
01:01
01-00-01
02
04.
(04.)
03
-04
04:08
01-00-03
04
Çrs 08/03
Godoy Cruz
Godoy Cruz
 17
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
4
Çrs 08/03
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
Club Libertad
Libertad
1
Çrs 12/04
Club Libertad
Libertad
1
Godoy Cruz
Godoy Cruz
17
Cum 14/04
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
4
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
Prs 20/04
Club Libertad
Libertad
1
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
4
Cum 21/04
Cu
Godoy Cruz
Godoy Cruz
17
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
01:30
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
4
Club Libertad
Libertad
1
Cum 28/04
Cu
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
: -
Godoy Cruz
Godoy Cruz
17
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
07
+04
08:04
02-01-01
04
02.
(02.)
07
+03
05:02
02-01-00
03
03.
(03.)
04
-02
05:07
01-01-02
04
04.
(04.)
01
-05
05:10
00-01-02
03
Çrs 08/03
Zulia FC
Zulia FC
9
Chapecoense/SC
Chapecoense
11
Cum 10/03
CA Lanús
Lanus
13
Club Nacional de Football
Nacional
1
Çrs 15/03
Club Nacional de Football
Nacional
1
Zulia FC
Zulia FC
9
Prs 16/03
Chapecoense/SC
Chapecoense
11
CA Lanús
Lanus
13
Çrs 19/04
CA Lanús
Lanus
13
Zulia FC
Zulia FC
9
Çrs 19/04
Chapecoense/SC
Chapecoense
11
Club Nacional de Football
Nacional
1
Cum 28/04
Cu
Club Nacional de Football
Nacional
1
: -
Chapecoense/SC
Chapecoense
11
Cum 28/04
Cu
Zulia FC
Zulia FC
9
: -
CA Lanús
Lanus
13
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
06
+06
08:02
02-00-01
03
02.
(02.)
04
+00
02:02
01-01-01
03
03.
(03.)
04
-01
04:05
01-01-01
03
04.
(04.)
03
-05
02:07
01-00-02
03
Sal 07/03
Deportes Iquique
Iquique
3
Club Guaraní
Guaraní
3
Prs 09/03
Zamora FC
Zamora FC
3
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
9
Çrs 12/04
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
9
Deportes Iquique
Iquique
3
Prs 13/04
Club Guaraní
Guaraní
3
Zamora FC
Zamora FC
3
Prs 20/04
Zamora FC
Zamora FC
3
Deportes Iquique
Iquique
3
Cum 21/04
Cu
Club Guaraní
Guaraní
3
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
9  
Sal 25/04
Sa
Deportes Iquique
Iquique
3
Zamora FC
Zamora FC
3
Cum 28/04
Cu
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
9
: -
Club Guaraní
Guaraní
3
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
07
+03
06:03
02-01-00
03
02.
(02.)
07
+03
05:02
02-01-00
03
03.
(03.)
06
+02
10:08
02-00-02
04
04.
(04.)
00
-08
05:13
00-00-04
04
Çrs 15/03
Botafogo FR
Botafogo
5
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
3
Çrs 15/03
Barcelona SC
Barcelona SC
 6
Atlético Nacional
Atl Nacional
1  
Çrs 12/04
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
 3
Barcelona SC
Barcelona SC
6
Cum 14/04
Atlético Nacional
Atl Nacional
1
Botafogo FR
Botafogo
5
Prs 20/04
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
3
Atlético Nacional
Atl Nacional
1
Cum 21/04
Cu
Barcelona SC
Barcelona SC
 6
Botafogo FR
Botafogo
5
Çrs 03/05
&C
Atlético Nacional
Atl Nacional
1
: -
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
3
Çrs 03/05
&C
Botafogo FR
Botafogo
5
: -
Barcelona SC
Barcelona SC
6
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
07
+03
05:02
02-01-00
03
02.
(02.)
07
+03
05:02
02-01-00
03
03.
(03.)
03
-02
02:04
01-00-02
03
04.
(04.)
00
-04
01:05
00-00-03
03
Cum 10/03
The Strongest
The Strongest
3
Club Santa Fe
Santa Fe
12
Cum 10/03
Sporting Cristal
Sport. Cristal
Santos FC/SP
Santos SP
Cum 17/03
Club Santa Fe
Santa Fe
Sporting Cristal
Sport. Cristal
Cum 17/03
Santos FC/SP
Santos SP
2
The Strongest
The Strongest
3  
Çrs 19/04
Sporting Cristal
Sport. Cristal
: 0
The Strongest
The Strongest
Prs 20/04
Club Santa Fe
Santa Fe
12
: 0
Santos FC/SP
Santos SP
2  
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
05
+02
03:01
01-02-00
03
02.
(02.)
04
+01
03:02
01-01-01
03
03.
(03.)
04
+00
02:02
01-01-01
03
04.
(04.)
02
-03
01:04
00-02-01
03
Prs 23/02
Deportivo Capiatá
Capiata
9
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Ilk Bacak
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Deportivo Capiatá
Capiata
9  
Prs 23/02
Olimpia Asunción
Olimpia PAR
4
Botafogo FR
Botafogo
5
Ilk Bacak
Botafogo FR
Botafogo
5
Olimpia Asunción
Olimpia PAR
4
Prs 23/02
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Junior Barranquilla
Junior
17
Ilk Bacak
Junior Barranquilla
Junior
17
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Cum 24/02
The Strongest
The Strongest
3
Union Espanola
Unión Española
6
Ilk Bacak
Union Espanola
Unión Española
6
The Strongest
The Strongest
3
Çrs 08/02
Junior Barranquilla
Junior
17
Carabobo FC
Carabobo FC
2
Ilk Bacak
Carabobo FC
Carabobo FC
2
Junior Barranquilla
Junior
17
Çrs 08/02
Union Espanola
Unión Española
6
Cerro URU
CA Cerro
4  
Ilk Bacak
Cerro URU
CA Cerro
4
Union Espanola
Unión Española
6
Çrs 08/02
El Nacional Quito
El Nacional
11
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
Ilk Bacak
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
14
El Nacional Quito
El Nacional
11
Prs 09/02
Millonarios
Millonarios
8
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Ilk Bacak
CA Tubarão
Atlético Tubarão
6
Millonarios
Millonarios
8
Prs 09/02
Colo Colo
Colo Colo
1
Botafogo FR
Botafogo
5
Ilk Bacak
Botafogo FR
Botafogo
5
Colo Colo
Colo Colo
1
Prs 09/02
The Strongest
The Strongest
3
Montevideo Wanderers Fútbol Club
Wanderers
5  
Ilk Bacak
Montevideo Wanderers Fútbol Club
Wanderers
5
The Strongest
The Strongest
3
Cum 10/02
Olimpia Asunción
Olimpia PAR
4
Independiente José Terán
Jose Teran
3  
Ilk Bacak
Independiente José Terán
Jose Teran
3
Olimpia Asunción
Olimpia PAR
4
Cum 10/02
Universitario
Universitario
6
Deportivo Capiatá
Capiata
9
Ilk Bacak
Deportivo Capiatá
Capiata
9
Universitario
Universitario
6
Cum 27/01
Montevideo Wanderers Fútbol Club
Wanderers
5
Universitario Sucre
Univ Sucre
12  
Ilk Bacak
Universitario Sucre
Univ Sucre
12
Montevideo Wanderers Fútbol Club
Wanderers
5
Ctesi 28/01
Independiente José Terán
Jose Teran
 3
Deportivo Municipal
Dep Municipal
7
Ilk Bacak
Deportivo Municipal
Dep Municipal
7
Independiente José Terán
Jose Teran
3
Ctesi 28/01
Deportivo Tachira
Dvo Tachira
1
: 0
Deportivo Capiatá
Capiata
9
Ilk Bacak
Deportivo Capiatá
Capiata
9
Deportivo Tachira
Dvo Tachira
1

Son Kupa Galipleri


Online hizli futbol canli skor hizmeti hos geldiniz. Tum puanlar otomatik olarak her birkac saniyede bir guncellenmektedir.

Ekip adinin yanindaki yildiza tiklayarak favori takim secin.