Copa Libertadores Canli Skor


Pazar, 24, 2017- --:--:-- (Europe/Istanbul)



Maclar yukleniyor. Lutfen bekleyin.

Prs 21/09
Pe
Santos FC/SP
Santos SP
 2
Barcelona SC
Barcelona SC
9  
Ilk Bacak
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Santos FC/SP
Santos SP
2
Prs 21/09
Pe
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3
Botafogo FR
Botafogo
7
Ilk Bacak
Botafogo FR
Botafogo
7
: 0
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3
Cum 22/09
Cu
CA River Plate
CA River Plate
2
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Ilk Bacak
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
CA River Plate
CA River Plate
2
Cum 22/09
Cu
CA Lanús
Lanus
22
San Lorenzo
San Lorenzo
12
Ilk Bacak
San Lorenzo
San Lorenzo
12
CA Lanús
Lanus
22
Çrs 09/08
CA Lanús
Lanus
22
The Strongest
The Strongest
5
Ilk Bacak
The Strongest
The Strongest
5
CA Lanús
Lanus
22
Çrs 09/08
CA River Plate
CA River Plate
2
Club Guaraní
Guaraní
2
Ilk Bacak
Club Guaraní
Guaraní
2
CA River Plate
CA River Plate
2
Prs 10/08
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
 3
Godoy Cruz
Godoy Cruz
10
Ilk Bacak
Godoy Cruz
Godoy Cruz
10
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3
Prs 10/08
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
4
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Ilk Bacak
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
4
Prs 10/08
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
: 0
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Ilk Bacak
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
Cum 11/08
Botafogo FR
Botafogo
 7
Club Nacional de Football
Nacional
5  
Ilk Bacak
Club Nacional de Football
Nacional
5
Botafogo FR
Botafogo
7
Cum 11/08
Santos FC/SP
Santos SP
2
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Ilk Bacak
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Santos FC/SP
Santos SP
2
Cum 11/08
San Lorenzo
San Lorenzo
12
CS Emelec
Emelec
5  
Ilk Bacak
CS Emelec
Emelec
5
San Lorenzo
San Lorenzo
12
Çrs 12/04
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
 16
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Cum 14/04
Atlético Nacional
Atl Nacional
3
Botafogo FR
Botafogo
7
Prs 20/04
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Atlético Nacional
Atl Nacional
3
Cum 21/04
Barcelona SC
Barcelona SC
 9
Botafogo FR
Botafogo
7
Çrs 03/05
Atlético Nacional
Atl Nacional
3
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Çrs 03/05
Botafogo FR
Botafogo
7
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Cum 19/05
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Cum 19/05
Botafogo FR
Botafogo
7
Atlético Nacional
Atl Nacional
3
Cum 26/05
Atlético Nacional
Atl Nacional
3
Barcelona SC
Barcelona SC
9
Cum 26/05
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Botafogo FR
Botafogo
7
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
10
+01
06:05
03-01-02
06
02.
(02.)
10
+00
08:08
03-01-02
06
03.
(03.)
09
-01
07:08
03-00-03
06
04.
(04.)
06
+00
08:08
02-00-04
06
Çrs 12/04
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3
Deportes Iquique
Iquique
12
Prs 13/04
Club Guaraní
Guaraní
2
Zamora FC
Zamora FC
14
Prs 20/04
Zamora FC
Zamora FC
14
Deportes Iquique
Iquique
12
Cum 21/04
Club Guaraní
Guaraní
2
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3  
Sal 25/04
Deportes Iquique
Iquique
12
Zamora FC
Zamora FC
14
Cum 28/04
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3
Club Guaraní
Guaraní
2  
Prs 04/05
Deportes Iquique
Iquique
12
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3  
Cum 05/05
Zamora FC
Zamora FC
14
Club Guaraní
Guaraní
2
Cum 26/05
Club Guaraní
Guaraní
2
: 0
Deportes Iquique
Iquique
12
Cum 26/05
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
3
Zamora FC
Zamora FC
14
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
13
+09
15:06
04-01-01
06
02.
(02.)
11
+02
09:07
03-02-01
06
03.
(03.)
10
+03
12:09
03-01-02
06
04.
(04.)
00
-14
06:20
00-00-06
06
Cum 14/04
CS Emelec
Emelec
5
Independiente Medellín
Medellin
6
Cum 14/04
CA River Plate
CA River Plate
2
FBC Melgar
Melgar
4
Cum 21/04
Independiente Medellín
Medellin
6
FBC Melgar
Melgar
4
Prs 27/04
FBC Melgar
Melgar
4
Independiente Medellín
Medellin
6
Cum 28/04
CS Emelec
Emelec
5
CA River Plate
CA River Plate
2
Prs 11/05
CA River Plate
CA River Plate
2
CS Emelec
Emelec
5
Çrs 17/05
Independiente Medellín
Medellin
6
CS Emelec
Emelec
5
Cum 19/05
FBC Melgar
Melgar
4
CA River Plate
CA River Plate
2
Cum 26/05
CA River Plate
CA River Plate
2
Independiente Medellín
Medellin
6
Cum 26/05
CS Emelec
Emelec
5
FBC Melgar
Melgar
4
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
13
+05
14:09
04-01-01
06
8:0
02.
(02.)
10
+03
08:05
03-01-02
06
03.
(03.)
09
+00
08:08
03-00-03
06
04.
(04.)
03
-08
06:14
01-00-05
06
Cum 17/03
Penarol URU
CA Peñarol
1
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
18
Çrs 12/04
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
18
Prs 13/04
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
 4
Penarol URU
CA Peñarol
1
Çrs 26/04
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
18
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Prs 27/04
Penarol URU
CA Peñarol
1
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
4
Çrs 03/05
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
18
Penarol URU
CA Peñarol
1
Prs 04/05
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
4
Prs 25/05
Penarol URU
CA Peñarol
 1
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
1
Prs 25/05
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
4
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
18
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
13
+04
13:09
04-01-01
06
02.
(02.)
09
+02
12:10
03-00-03
06
0:8
03.
(03.)
07
-02
08:10
02-01-03
06
04.
(04.)
06
-04
11:15
02-00-04
06
Cum 17/03
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Sporting Cristal
Sport. Cristal
9
Cum 17/03
Santos FC/SP
Santos SP
2
The Strongest
The Strongest
5  
Çrs 19/04
Sporting Cristal
Sport. Cristal
9
: 0
The Strongest
The Strongest
5
Prs 20/04
Club Santa Fe
Santa Fe
1
: 0
Santos FC/SP
Santos SP
2  
Cum 05/05
The Strongest
The Strongest
5
Sporting Cristal
Sport. Cristal
9  
Cum 05/05
Santos FC/SP
Santos SP
2
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Prs 18/05
Sporting Cristal
Sport. Cristal
9
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Prs 18/05
The Strongest
The Strongest
5
Santos FC/SP
Santos SP
2  
Çrs 24/05
Santos FC/SP
Santos SP
2
Sporting Cristal
Sport. Cristal
9
Çrs 24/05
Club Santa Fe
Santa Fe
1
The Strongest
The Strongest
5
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
12
+07
11:04
03-03-00
06
02.
(02.)
09
+04
09:05
02-03-01
06
03.
(03.)
08
+02
08:06
02-02-02
06
04.
(04.)
02
-13
02:15
00-02-04
06
Prs 16/03
Chapecoense/SC
Chapecoense
14
CA Lanús
Lanus
22
Çrs 19/04
CA Lanús
Lanus
22
Zulia FC
Zulia FC
12
Çrs 19/04
Chapecoense/SC
Chapecoense
14
Club Nacional de Football
Nacional
5
Cum 28/04
Club Nacional de Football
Nacional
5
Chapecoense/SC
Chapecoense
14  
Cum 28/04
Zulia FC
Zulia FC
12
CA Lanús
Lanus
22
Çrs 17/05
Zulia FC
Zulia FC
 12
: 0
Club Nacional de Football
Nacional
5  
Prs 18/05
CA Lanús
Lanus
22
Chapecoense/SC
Chapecoense
14
Çrs 24/05
Club Nacional de Football
Nacional
5
CA Lanús
Lanus
22
Çrs 24/05
Chapecoense/SC
Chapecoense
14
Zulia FC
Zulia FC
12  
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
13
+10
13:03
04-01-01
06
6:3
02.
(02.)
08
+02
05:03
02-02-02
06
03.
(03.)
07
-06
06:12
02-01-03
06
04.
(04.)
05
-06
04:10
01-02-03
06
Prs 13/04
Universidad Católica
Catolica
10
San Lorenzo
San Lorenzo
12
Prs 13/04
CR Flamengo
Flamengo
5
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Çrs 26/04
San Lorenzo
San Lorenzo
12
Universidad Católica
Catolica
10  
Prs 27/04
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
CR Flamengo
Flamengo
5
Prs 04/05
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
San Lorenzo
San Lorenzo
12
Prs 04/05
CR Flamengo
Flamengo
5
Universidad Católica
Catolica
10
Prs 18/05
San Lorenzo
San Lorenzo
12
CR Flamengo
Flamengo
5
Prs 18/05
Universidad Católica
Catolica
10
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8  
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
10
+00
08:08
03-01-02
06
3:6
02.
(02.)
10
-01
09:10
03-01-02
06
03.
(03.)
09
+04
11:07
03-00-03
06
04.
(04.)
05
-03
08:11
01-02-03
06
Çrs 12/04
Club Libertad
Libertad
5
Godoy Cruz
Godoy Cruz
10
Cum 14/04
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
Prs 20/04
Club Libertad
Libertad
5
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
Cum 21/04
Godoy Cruz
Godoy Cruz
10
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
Prs 27/04
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
Club Libertad
Libertad
5
Cum 28/04
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
 8
Godoy Cruz
Godoy Cruz
10
Prs 04/05
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
Cum 05/05
Godoy Cruz
Godoy Cruz
 10
Club Libertad
Libertad
5
Çrs 17/05
Club Libertad
Libertad
5
Sport Boys Warnes
Sport Boys BOL
8
Çrs 17/05
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
10
Godoy Cruz
Godoy Cruz
10
    Tablosu Copa Libertadores
01.
(01.)
13
+11
17:06
04-01-01
06
02.
(02.)
11
+02
10:08
03-02-01
06
03.
(03.)
06
-02
07:09
01-03-02
06
04.
(04.)
02
-11
08:19
00-02-04
06

Son Kupa Galipleri


Online hizli futbol canli skor hizmeti hos geldiniz. Tum puanlar otomatik olarak her birkac saniyede bir guncellenmektedir.

Ekip adinin yanindaki yildiza tiklayarak favori takim secin.