Geri Ana sayfa  

Beyaz Rusya Vyscha Liga Canli Skor

Çarşamba, Mayis 24, 2017 - --:--:-- (Europe/Istanbul)



Maclar yukleniyor. Lutfen bekleyin.

Ctesi 01/04
FK Minsk
FK Minsk
Dinamo Brest
Dinamo Brest
Ctesi 01/04
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
 
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
Ctesi 01/04
FK Gorodeya
Gorodeya
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
Ctesi 01/04
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
FC Isloch
Isloch
Ctesi 01/04
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Ctesi 01/04
FC Gomel
Gomel
BATE Borisov
BATE Borisov
Pzr 02/04
Neman Grodno
Neman Grodno
: 0
FK Slavia-Mozyr
Slavia
Pzr 02/04
FK Krumkachy
FK Krumkachy
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Ctesi 08/04
FC Isloch
Isloch
Neman Grodno
Neman Grodno
Ctesi 08/04
FK Slavia-Mozyr
Slavia
FK Gorodeya
Gorodeya
Ctesi 08/04
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Pzr 09/04
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
Pzr 09/04
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
: 0
FC Gomel
Gomel
Pzr 09/04
BATE Borisov
BATE Borisov
FK Minsk
FK Minsk
Pzr 09/04
FK Krumkachy
FK Krumkachy
Dinamo Brest
Dinamo Brest
Pzt 10/04
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
Cum 14/04
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
 
: 0
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Cum 14/04
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
FK Krumkachy
FK Krumkachy
Ctesi 15/04
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Ctesi 15/04
Neman Grodno
Neman Grodno
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
Ctesi 15/04
FK Minsk
FK Minsk
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
Ctesi 15/04
FC Gomel
Gomel
FK Slavia-Mozyr
Slavia
Ctesi 15/04
FK Gorodeya
Gorodeya
FC Isloch
Isloch
Ctesi 15/04
Dinamo Brest
Dinamo Brest
BATE Borisov
BATE Borisov
 
Cum 21/04
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
Cum 21/04
FK Krumkachy
FK Krumkachy
BATE Borisov
BATE Borisov
Ctesi 22/04
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
 
Neman Grodno
Neman Grodno
Ctesi 22/04
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
Ctesi 22/04
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
FK Gorodeya
Gorodeya
Ctesi 22/04
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
Dinamo Brest
Dinamo Brest
 
Pzr 23/04
FK Slavia-Mozyr
Slavia
FK Minsk
FK Minsk
Pzr 23/04
FC Isloch
Isloch
FC Gomel
Gomel
Ctesi 29/04
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
FK Krumkachy
FK Krumkachy
Ctesi 29/04
FK Minsk
FK Minsk
FC Isloch
Isloch
Ctesi 29/04
Neman Grodno
Neman Grodno
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Pzr 30/04
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
: 0
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Pzr 30/04
Dinamo Brest
Dinamo Brest
FK Slavia-Mozyr
Slavia
Pzr 30/04
BATE Borisov
BATE Borisov
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
Pzr 30/04
FK Gorodeya
Gorodeya
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
 
Pzr 30/04
FC Gomel
Gomel
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
Cum 05/05
FC Isloch
Isloch
 
Dinamo Brest
Dinamo Brest
 
Cum 05/05
FK Vitebsk
FK Vitebsk
: 0
FK Gorodeya
Gorodeya
Ctesi 06/05
FK Slavia-Mozyr
Slavia
BATE Borisov
BATE Borisov
Ctesi 06/05
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
FK Minsk
FK Minsk
Ctesi 06/05
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
FC Gomel
Gomel
Pzr 07/05
FK Krumkachy
FK Krumkachy
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
Pzr 07/05
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
Pzr 07/05
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Neman Grodno
Neman Grodno
Çrs 10/05
FC Gomel
Gomel
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Çrs 10/05
Dinamo Brest
Dinamo Brest
: 0
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
Çrs 10/05
FK Minsk
FK Minsk
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Çrs 10/05
BATE Borisov
BATE Borisov
FC Isloch
Isloch
Prs 11/05
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
FK Slavia-Mozyr
Slavia
Prs 11/05
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
FK Krumkachy
FK Krumkachy
Prs 11/05
Neman Grodno
Neman Grodno
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
Prs 11/05
FK Gorodeya
Gorodeya
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Pzr 14/05
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Dinamo Brest
Dinamo Brest
Pzr 14/05
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
BATE Borisov
BATE Borisov
Pzr 14/05
FK Vitebsk
FK Vitebsk
FK Minsk
FK Minsk
Pzt 15/05
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
FK Gorodeya
Gorodeya
Pzt 15/05
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
FC Gomel
Gomel
Pzt 15/05
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
Neman Grodno
Neman Grodno
Pzt 15/05
FC Isloch
Isloch
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
Sal 16/05
FK Krumkachy
FK Krumkachy
FK Slavia-Mozyr
Slavia
Ctesi 20/05
Cu
FK Minsk
FK Minsk
: 0
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
Ctesi 20/05
Cu
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
Ctesi 20/05
Cu
BATE Borisov
BATE Borisov
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Ctesi 20/05
Cu
FC Gomel
Gomel
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
Ctesi 20/05
Cu
Dinamo Brest
Dinamo Brest
FK Vitebsk
FK Vitebsk
Pzr 21/05
Pa
Neman Grodno
Neman Grodno
FK Krumkachy
FK Krumkachy
Pzr 21/05
Pa
FK Slavia-Mozyr
Slavia
FC Isloch
Isloch
Pzr 21/05
Pa
FK Gorodeya
Gorodeya
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
18:15
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
: -
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
19:00
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
: -
Dinamo Brest
Dinamo Brest
Cum 26/05
Cu
Neman Grodno
Neman Grodno
: -
FK Gorodeya
Gorodeya
Cum 26/05
Cu
FK Krumkachy
FK Krumkachy
: -
FC Isloch
Isloch
Cum 26/05
Cu
FK Vitebsk
FK Vitebsk
: -
BATE Borisov
BATE Borisov
Ctesi 27/05
Cu
Naftan Novopolotsk
Naftan Novop.
: -
FK Minsk
FK Minsk
Ctesi 27/05
Cu
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
: -
FK Slavia-Mozyr
Slavia
Ctesi 27/05
Cu
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
: -
FC Gomel
Gomel

Gecmis yillarda Sampiyonlar

2017
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 Dinamo Minsk
4 Dinamo Minsk
5 Torpedo Zhodino
2016
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Shakhter Soligorsk
4 Belshina Bobruisk
5 FC Granit Mikashevichi
2015
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Naftan Novopolotsk
4 FC Gomel
5 Shakhter Soligorsk
2014
1 Shakhter Soligorsk
2 BATE Borisov
3 Dinamo Minsk
4 FC Gomel
5 Neman Grodno
2013
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 Dinamo Minsk
4 FC Gomel
5 Neman Grodno
2012
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 FC Gomel
4 Dinamo Minsk
5 Belshina Bobruisk
2011
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 Dinamo Minsk
4 Dinamo Minsk
5 Dinamo Brest
2010
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Dnepr Mogilev
4 Naftan Novopolotsk
5 Dinamo Brest
2009
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Zimbabwe
4 Shakhter Soligorsk
5 FK Vitebsk
2008
1 BATE Borisov
2 FC Gomel
3 Shakhter Soligorsk
4 Torpedo Zhodino
5 Zimbabwe
2007
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Zimbabwe
4 Shakhter Soligorsk
5 FC Gomel
2006
1 Shakhter Soligorsk
2 Dinamo Minsk
3 Zimbabwe
4 BATE Borisov
5 Torpedo Zhodino
2005
1 Dinamo Minsk
2 BATE Borisov
3 Shakhter Soligorsk
4 Torpedo Zhodino
5 Zimbabwe
2004
1 FC Gomel
2 BATE Borisov
3 Dinamo Minsk
4 Shakhter Soligorsk
5 Zimbabwe
2003
1 BATE Borisov
2 Neman Grodno
3 Shakhter Soligorsk
4 Zimbabwe
5 FC Gomel
2002
1 Belshina Bobruisk
2 Dinamo Minsk
3 BATE Borisov
4 Neman Grodno
5 Shakhter Soligorsk
2001
1 FK Slavia-Mozyr
2 BATE Borisov
3 Dinamo Minsk
4 Neman Grodno
5 Shakhter Soligorsk
2000
1 BATE Borisov
2 FK Slavia-Mozyr
3 FC Gomel
4 Dnepr Mogilev
5 Shakhter Soligorsk
1999
1 Dnepr Mogilev
2 BATE Borisov
3 Belshina Bobruisk
4 FK Vitebsk
5 FC Gomel
1998
1 Dinamo Minsk
2 Belshina Bobruisk
3 FK Vitebsk
4 Dnepr Mogilev
5 Zimbabwe

Gecmis sezonlarda en iyi Golculer

2016
1 M. Gordeychuk
9
2 N. Yanush
9
3 M. Skavysh
7
2015
1 N. Yanush
15
2 D. Laptev
10
3 S. Udodji
10
2014
1 S. Krivets
10
2 N. Yanush
9
3 I. Stasevich
8
2013
1 V. Rodionov
12
2 P. Sitko
10
3 A. Matveenko
8
2012
1 D. Osipenko
14
2 D. Komarovski
11
3 R. Bressan
11
2011
1 R. Bressan
13
2 A. Solovey
11
3 Bruno Furlan
11
2010
1 R. Bressan
15
2 D. Kovalenok
12
3 A. Razin
11
2009
1 Rogerio Maycon
15
2 S. Krivets
14
3 M. Skavysh
12

Online hizli futbol canli skor hizmeti hos geldiniz. Tum puanlar otomatik olarak her birkac saniyede bir guncellenmektedir.

Ekip adinin yanindaki yildiza tiklayarak favori takim secin.