Futbol Bugün
Istanbul Basaksehir ...
Bursaspor - Besiktas...
Getafe CF - Valencia...
Su andaki Puan Tablosu
1.
Akhisar Beled...
3
07
2.
Fenerbahce
3
07
3.
Kasimpasa
3
05
4.
Mersin Idm.Y.
3
04
5.
Gençlerbirli&
x11F;i
04
6.
Konyaspor
3
04
7.
Besiktas
2
04
8.
Gaziantepspor
3
04
9.
Galatasaray
3
04
10.
Eski&
x15F;ehirspor
04
11.
Bal&
x131;kesirspor
03
12.
Bursaspor
2
03
13.
İstanbul Başa...
2
02
14.
Trabzonspor
2
02
15.
Sivasspor
3
02
16.
Kays. Erciyes
3
02
17.
Rizespor
3
02
18.
K.Karabukspor
3
01
Su andaki Puan Tablosu
1.
Barcelona
4
12
2.
Sevilla
4
10
3.
Atl. Madrid
4
08
4.
Granada
4
08
5.
Valencia
3
07
6.
Villarreal
4
07
7.
Real Madrid
4
06
8.
Celta
4
06
9.
Eibar
4
06
10.
Almeria
4
05
11.
Málaga
4
05
12.
Real Sociedad
4
04
13.
Elche
4
04
14.
Dep. La Coruna
4
04
15.
Bilbao
4
03
16.
Getafe
3
03
17.
Vallecano
4
02
18.
Espanyol
4
02
19.
Cordoba
4
02
20.
Levante
4
01
Su andaki Puan Tablosu
Su andaki Puan Tablosu
Su andaki Puan Tablosu
Su andaki Puan Tablosu
1.
Chelsea
5
13
2.
Southampton
5
10
3.
Aston Villa
5
10
4.
Arsenal
5
09
5.
Swansea
5
09
6.
Manchester City
5
08
7.
Leicester
5
08
8.
West Ham
5
07
9.
Tottenham Hot...
5
07
10.
Hull City
5
06
11.
Liverpool
5
06
12.
Manchester Un...
5
05
13.
Stoke City
5
05
14.
Everton
5
05
15.
Crystal Palace
5
05
16.
West Bromwich
5
05
17.
Sunderland
5
04
18.
QPR
5
04
19.
Burnley
5
03
20.
Newcastle
5
03
Su andaki Puan Tablosu
1.
Roma
3
09
2.
Juventus
3
09
3.
Verona
3
07
4.
Milan
3
06
5.
Udinese
3
06
6.
Inter
3
05
7.
Sampdoria
3
05
8.
Genoa
3
04
9.
Atalanta
3
04
10.
Fiorentina
3
04
11.
Cesena
3
04
12.
Lazio
3
03
13.
Parma
3
03
14.
Chievo
3
03
15.
Napoli
3
03
16.
Palermo
3
02
17.
Sassuolo
3
02
18.
Empoli
3
01
19.
Cagliari
3
01
20.
Torino
3
01
Su andaki Puan Tablosu
1.
Paderborn
4
08
2.
Mainz
4
08
3.
Hoffenheim
4
08
4.
Bayern
4
08
5.
Leverkusen
4
07
6.
Hannover
4
07
7.
Gladbach
4
06
8.
Köln
4
06
9.
Augsburg
4
06
10.
Dortmund
4
06
11.
Wolfsburg
4
05
12.
Frankfurt
4
05
13.
Bremen
4
03
14.
Freiburg
4
02
15.
Hertha Berlin
4
02
16.
Schalke
4
02
17.
Hamburg
4
02
18.
Stuttgart
4
01
Su andaki Puan Tablosu
1.
Olympique Mar...
6
13
2.
Bordeaux
6
13
3.
Saint-Étienne
6
13
4.
Lille
6
12
5.
PSG
6
10
6.
Montpellier
6
10
7.
Nantes
6
10
8.
Rennes
6
08
9.
Metz
6
08
10.
Caen
6
07
11.
Lorient
6
07
12.
Lyon
6
07
13.
Lens
6
07
14.
Toulouse
6
07
15.
Reims
6
07
16.
Monaco
6
07
17.
Nice
6
07
18.
Bastia
6
06
19.
Guingamp
6
06
20.
Evian TG
6
01
Top Video Highlights
Livestream Center
SalÇrsPrsCumCtesiEn son skorlar DünFutbol BugünOyunlar YarinÇrsPrsGüncelle içinde 60 sny.
 
18:00 Istanbul BB
- : -
Trabzonspor İstanbul BB Trabzonspor Livestream Istanbul BB - Trabzonspor
20:30 Bursaspor (12.)
- : -
(07.) Besiktas JK
1
X
2
Bursaspor Besiktas Livestream Bursaspor - Besiktas JK
FIFA - Asia Games
 
10:00 Uzbekistan U23
5 : 0
Afghanistan U23 tv Uzbekistan U23 - Afghanistan U23
10:00 Hong Kong U23
2 : 1
Bangladesh U23 tv Hong Kong U23 - Bangladesh U23
10:00 India U23
0 : 2
Jordan U23 tv India U23 - Jordan U23
10:00 Vietnam U23
1 : 0
Kyrgyzstan U23 tv Vietnam U23 - Kyrgyzstan U23
53' Thailand U23
2 : 0
Indonesia U23 tv Thailand U23 - Indonesia U23
54' Maldives U23
1 : 1
East Timor U23 tv Maldives U23 - East Timor U23
54' China U23
1 : 0
Pakistan U23 tv China U23 - Pakistan U23
AFC - Presidents' Cup
 
09:30 Rimyongsu SC
5 : 0
Erchim  Red Card  tv Rimyongsu SC - Erchim
85' HTTU Asgabat
3 : 1
Manang Marshyangdi tv HTTU Asgabat - Manang Marshyangdi
Danimarka - Reserve League
 
56' FC København (R)
1 : 0
Brøndby (R) tv FC København (R) - Brøndby (R)
Rusya - Turnir Dublerov
 
10:00 Amkar Youth
3 : 2
FK Krasnodar Youth tv Amkar Youth - FK Krasnodar Youth
Polonya - Mloda Ekstraklasa
 
13:00 Polonia W-wa Youth
- : -
Stal Rz. Youth tv Polonia W-wa Youth - Stal Rz. Youth
 
20:45 Getafe CF (16.)
- : -
(16.) Valencia CF
1
X
2
Getafe Valencia Livestream Getafe CF - Valencia CF
FIFA - Uluslararasi Maçlar U20
 
18:30 Uruguay U20
- : -
Peru U20 tv Uruguay U20 - Peru U20
Almanya - Regionalliga Suedwest
 
20:15 Eintracht Trier (15.)
- : -
(18.) TuS Koblenz
1
X
2
SVE Trier Koblenz Livestream Eintracht Trier - TuS Koblenz
Ingiltere - Championship League
 
20:45 Wigan Athletic FC (17.)
- : -
(12.) Ipswich Town
1
X
2
Wigan Ipswich Livestream Wigan Athletic FC - Ipswich Town
Ingiltere - Conference
 
21:00 Chester FC
- : -
Wroxham FC
1
X
2
Chester FC Wroxham Livestream Chester FC - Wroxham FC
Ingiltere - Non League Premier Isthmian
 
20:45 Billericay (07.)
- : -
(14.) Canvey Island tv Billericay - Canvey Island
Italya - Serie B
 
20:30 Spezia Calcio (07.)
- : -
(10.) Carpi FC
1
X
2
Spezia Carpi Livestream Spezia Calcio - Carpi FC
Italya - Lega Pro 1a Divisione LP1
 
20:45 AC Bastia Calcio (17.)
- : -
(18.) ASD Santarcangelo tv AC Bastia Calcio - ASD Santarcangelo
Fransa - Deuxieme Division
 
20:30 Valenciennes FC (20.)
- : -
(18.) Foot Auvergne
1
X
2
Valenciennes Clermont Livestream Valenciennes FC - Foot Auvergne
Avusturya - ÖFB Cup
 
19:00 Piberstein Lankowitz
- : -
LASK Linz
1
X
2
tv Piberstein Lankowitz - LASK Linz
Türkiye - Junior League
 
15:00 Bursaspor Youth
- : -
Besiktas Youth tv Bursaspor Youth - Besiktas Youth
15:00 Istanbul BFK Youth
- : -
Trabzonspor Youth tv Istanbul BFK Youth - Trabzonspor Youth
Portekiz - Super Liga
 
21:00 Académica Coimbra (17.)
- : -
(13.) GD Estoril
1
X
2
Academica Estoril Livestream Académica Coimbra - GD Estoril
Portekiz - Liga de Honra
 
17:00 Sporting CP II (11.)
- : -
(02.) SC Freamunde tv Sporting CP II - SC Freamunde
Yunanistan - Super League
 
18:30 Panetolikos
- : -
PAOK Salonica tv Panetolikos - PAOK Salonica
Isveç - Allsvenskan
 
19:05 Åtvidabergs FF (11.)
- : -
(14.) Norrkoping
1
X
2
Atvidabergs Norrköping Livestream Åtvidabergs FF - Norrkoping
Isveç - Superettan
 
19:20 ängelholms FF (13.)
- : -
(03.) Ljungskile SK
1
X
2
Angelholms Ljungskile Livestream ängelholms FF - Ljungskile SK
Isveç - Division 1 Nord
 
19:00 IF Sylvia
- : -
Nyköpings BIS tv IF Sylvia - Nyköpings BIS
Isveç - Division 1 Sued
 
19:00 örgryte IS
- : -
FC Trollhättan tv örgryte IS - FC Trollhättan
19:00 IK Oddevold
- : -
Utsikten BK tv IK Oddevold - Utsikten BK
Danimarka - Superligaen
 
19:00 FC Vestsjælland (10.)
- : -
(06.) AaB Aalborg
1
X
2
Vestsjaelland Aalborg Livestream FC Vestsjælland - AaB Aalborg
Finlandiya - Veikkausliiga
 
17:30 Inter Turku
- : -
FC Honka Espoo tv Inter Turku - FC Honka Espoo
17:30 KuPS Kuopio (05.)
- : -
(03.) FC Lahti tv KuPS Kuopio - FC Lahti
17:30 Rovaniemen Pallos... (08.)
- : -
(07.) FF Jaro tv Rovaniemen Palloseura - FF Jaro
Finlandiya - Ykkonen
 
17:30 JJK Jyväskylä (07.)
- : -
(09.) JIPPO Joensuu tv JJK Jyväskylä - JIPPO Joensuu
Rusya - Premier Liga
 
15:00 Amkar Perm (12.)
- : -
(07.) FK Krasnodar tv Amkar Perm - FK Krasnodar
18:00 Torpedo Moscow
- : -
Dynamo Moscow tv Torpedo Moscow - Dynamo Moscow
Ukrayna - Vyscha Liga
 
18:00 Dynamo Kiev (03.)
- : -
(07.) Volyn Lutsk tv Dynamo Kiev - Volyn Lutsk
20:00 Dnipro (02.)
- : -
(05.) FC Olimpik Donetsk tv Dnipro - FC Olimpik Donetsk
Ukrayna - Junior League
 
15:00 Dnipro Youth
- : -
Olimpik Donetsk Yth tv Dnipro Youth - Olimpik Donetsk Yth
Romanya - Divizia A
 
20:00 Univ Cluj-Napoca
- : -
CS Univ Craiova
1
X
2
tv Univ Cluj-Napoca - CS Univ Craiova
Polonya - Ekstraklasa
 
18:00 Gornik Leczna
- : -
Jagiellonia
1
X
2
Gornik Leczna Jagiellonia Livestream Gornik Leczna - Jagiellonia
Arjantin - Primera Division
 
23:10 Defensa y Justicia
- : -
San Lorenzo
1
X
2
Defensa y J. San Lorenzo Livestream Defensa y Justicia - San Lorenzo
Arjantin - Nacional B
 
21:00 Union Santa Fe
- : -
CA Huracán BsAs tv Union Santa Fe - CA Huracán BsAs
Arjantin - Prim B Metropolitana
 
20:30 Club Social DyC E...
- : -
CA Fénix tv Club Social DyC Español - CA Fénix
Uruguay - Primera Division
 
20:30 Club Atlético Riv... (11.)
- : -
(06.) Atlético Fénix tv Club Atlético River Plate - Atlético Fénix
Israil - Premier League
 
19:50 Beitar Jerusalem
- : -
Maccabi Haifa tv Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa
Israil - Liga Leumit
 
17:00 Hakoah Amidar Ram...
- : -
Ironi Nir Ramat H... tv Hakoah Amidar Ramat Gan FC - Ironi Nir Ramat HaSharon FC
17:00 Ahi Nazareth
- : -
Hapoel Ironi Rish... tv Ahi Nazareth - Hapoel Ironi Rishon LeZion FC
18:00 Beitar Tel Aviv R...
- : -
Maccabi Yavne FC tv Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Yavne FC
Kıbrıs - 1'inci Lig
 
18:00 AEL Limassol (02.)
- : -
(05.) Apollon Limassol tv AEL Limassol - Apollon Limassol
Qatar - Stars League
 
19:15 Shahaniya SC
- : -
Al Sadd SC tv Shahaniya SC - Al Sadd SC
Beyaz Rusya - Vyscha Liga
 
18:00 BATE Borisov (01.)
- : -
(02.) Dinamo Minsk tv BATE Borisov - Dinamo Minsk

    [IY]: Devre Arasi   [1'inci IY]: Ilk Yari   [2'nci IY]: Ikinci Yari

futbol-canliskor.com'in futbol canli skorlari, 100'ün üzerindeki ligden canli sonuçlari, istatistikleri ve puan tablolarini sunuyor. futbol-canliskor.com ile hiçbir golü kaçirmazsiniz.. Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Süper Lig'da futbol canli skorlari, 100'ün üzerindeki ligden canli sonuçlari, istatistikleri ve puan tablolarini sunuyor. Livescore co uk ile hiçbir golü kaçirmazsiniz. Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Süper Lig ve Futbol canli skor ile bu bir ücretsiz servistir. Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Süper Lig her 30 saniyede bir güncellenir. Bu sitenin saglayicisi futbol canli skorlarinda meydana gelen yanlisliklardan sorumlu degildir. Servisle alakali sorulariniz için Futbol canli skorlari ile temasa geçiniz.