Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Sueper Lig

Cumartesi, Ocak 31, 2015 - --:--:-- (Europe/Istanbul)
01.
Fenerbahce
 
39
17
02.
Besiktas
 
38
17
03.
Galatasaray
 
38
17
04.
Bursaspor
 
29
17
05.
Trabzonspor
 
29
18
06.
İstanbul BB
 
28
17
07.
Gaziantepspor
 
24
17
08.
Mersin Idm.Y.
 
23
17
09.
Kasimpasa
 
23
17
10.
Gençlerbirliği
 
22
17
11.
Akhisar Bel...
 
19
18
12.
Kays. Erciyes
 
17
18
13.
Eskişehirspor
 
17
17
14.
Konyaspor
 
17
17
15.
K.Karabukspor
 
15
17
16.
Rizespor
 
14
17
17.
Sivasspor
 
14
17
18.
Balıkesirspor
 
13
18
01.
Chelsea
 
52
22
02.
Manchester ...
 
47
22
03.
Southampton
 
42
22
04.
Manchester ...
 
40
22
05.
Arsenal
 
39
22
06.
Tottenham
 
37
22
07.
West Ham
 
36
22
08.
Liverpool
 
35
22
09.
Swansea
 
30
22
10.
Stoke City
 
29
22
11.
Newcastle
 
27
22
12.
Everton
 
23
22
13.
Crystal Palace
 
23
22
14.
West Bromwich
 
22
22
15.
Aston Villa
 
22
22
16.
Sunderland
 
20
22
17.
Burnley
 
20
22
18.
Hull City
 
19
22
19.
QPR
 
19
22
20.
Leicester
 
17
22
Sprechen Sie Deutsch? 
www.fussball-liveticker.eu 

Biz en iyi bahis teklifleri yukluyorsunuz.
Dün   En son skorlar Bugün   Canli Skor  onizleme   Yarin  
Canli Skor
Güncelle
13:30
7Kasımpaşa SK
: -
Istanbul BB4
16:00
10Gaziantepspor
: -
Sivasspor17
19:00
14Kardemir Karabükspor
: -
Fenerbahçe SK1
14:00
Kayserispor
: -
Orduspor
14:00
Alanyaspor
: -
Manisaspor
18:30
Antalyaspor
: -
Karşıyaka SK
01:00   07'
Lobos de la BUAP
: 0
Zacatepec
04:00
CD Irapuato
: -
Atlante FC
18:00
Equatorial Guinea
: -
Tunus
21:00
Congo
: -
DR Congo
13:30
Göztepe Izmir
: -
Inegolspor
13:30
Fatih Karagümrükspor AŞ
: -
Keciorengucu
14:45
18Hull City
: -
Newcastle Utd10
17:00
4Manchester United
: -
Leicester City20
17:00
11Stoke City
: -
Queens Park Rangers19
17:00
8Liverpool FC
: -
West Ham United FC7
17:00
16Sunderland AFC
: -
Burnley FC17
17:00
14West Bromwich Albion
: -
Tottenham6
17:00
15Crystal Palace
: -
Everton FC12
19:30
1Chelsea FC
: -
Manchester City2
17:00
1Real Madrid
: -
Real Sociedad5
19:00
8SD Eibar
: -
Atlético Madrid3
21:00
20Granada CF
: -
Elche CF19
23:00
9Celta de Vigo
: -
Córdoba CF14
19:00
7Genoa CFC
: -
Fiorentina6
21:45
2AS Roma
: -
Empoli FC15
17:30
2Olympique Marseille
: -
Evian TG18
21:00
17FC Metz
: -
Nice Côte d'Azur10
21:00
19Racing Club de Lens
: -
SC Bastia14
21:00
7FC Nantes
: -
Lille OSC12
21:00
15Toulouse FC
: -
Stade de Reims11
21:00
16FC Lorient-Bretagne
: -
Montpellier HSC8
13:00
Bayburt Ozel Idare
: -
Yeni Sandikli
13:30
Kızılcabölükspor
: -
Nilufer BS
13:30
Erzin Belediyespor
: -
Anadolu üsküdar 1908
13:30
Sivas 4 Eylül BS
: -
Cankiri BS
13:30
Ankara Demirspor
: -
FBM Yasamspor
01:30
URYPenarol URU
: -
CA LanúsARG
02:00
USADC United
: -
Orlando City SC
02:30
Adelaide Blue Eagles
: -
Adelaide Comets
03:00
PERCesar Vallejo
: -
MillonariosCOL
03:30
PERUniv San Martín
: -
Inti Gas DeportesPER
05:00
AUSSunshine Coast FC
: -
Maroochydore Swans
06:30
Modbury Jets
: -
Western Strikers
11:00
AUTSC Wiener Neustadt
: -
Kottingbrunn
11:00
ROMACS Poli Timişoara
: -
CS Şoimii PâncotaROM
12:00
NORHonefoss BK
: -
Gjøvik FotballforeningNOR
12:00
CZEChomutov
: -
FK VarnsdorfCZE
12:00
DENFC Roskilde
: -
Hvidovre IFDEN
12:00
LTUFK Suduva
: -
SKS Wigry SuwałkiPOL
12:00
HUNMTK Budapest
: -
Cegledi VSE
12:00
HUNDebrecen VSC
: -
NyiregyhazaHUN
12:00
CZEFK Slavia Orlová-Lutyně
: -
Frydek-MistekCZE
12:00
CZESlovan Liberec
: -
Slovan BratislavaSWK
12:00
BLRShakhter Soligorsk
: -
Belshina BobruiskBLR
12:00
NK Sesvete
: -
Inter ZapresicCRO
12:30
SWKFK Senica
: -
OpavaCZE
12:30
SWKDukla Banska Bystrica
: -
FK Pohronie
12:50
DENBK Frem 1886
: -
BK AvartaDEN
13:00
CZEHradec Kralove
: -
ZnojmoCZE
13:30
CROSegesta Sisak
: -
HNK GoricaCRO
13:30
POLKS Energetyk ROW Rybnik
: -
Polonia BytomPOL
14:00
CZELoko Vltavin
: -
SK PrevysovCZE
14:00
HUNGyori ETO FC
: -
SlovackoCZE
14:00
CZE1. FC Brno
: -
Dunajska StredaSWK
14:00
SERMetalac GM
: -
Javor IvanjicaSER
14:00
CZED. Ceske Budejovice
: -
FK PardubiceCZE
14:00
SERFK Novi Pazar
: -
Ilirija Ljubljana
14:00
HUNSzigetszentmiklosi TK
: -
Ujpest FCHUN
14:00
SWKMFK Ružomberok
: -
Zemplin MichalovceSWK
15:00
SUIFC Chiasso
: -
FC SionSUI
15:00
AUTHartberg
: -
Gleisdorf
15:00
SLONK Domzale
: -
Istra 1961CRO
15:00
AUTMattersburg
: -
SV Lafnitz
15:00
AUTLASK Linz
: -
Spartak TrnavaSWK
15:00
POLWKS Śląsk Wrocław
: -
SC Rheindorf AltachAUT
15:00
UZBNasaf Qarshi FK
: -
Korona KielcePOL
15:00
CS Univ Craiova
: -
Pogon SzczecinPOL
15:00
MDASheriff Tiraspol
: -
Wisła KrakówPOL
15:00
TUNClub Africain
: -
CA BizertinTUN
15:00
Neretva Metković
: -
RNK SplitCRO
15:30
SLOND Gorica
: -
ND TriglavSLO
15:30
Pirin Blagoevgrad
: -
Litex LovechBUL
15:30
GERAlemannia Aachen
: -
Eintracht TrierGER
16:00
SLOFC Koper
: -
Hajduk SplitCRO
16:00
AUTSK Rapid Wien
: -
CSKA SofiaBUL
16:00
GERSt. Pauli
: -
Silkeborg IFDEN
16:00
NORKongsvinger
: -
ValerengaNOR
16:00
BIHBorac Banja Luka
: -
NK ZavrčSLO
16:00
POLZaglebie Lubin
: -
KS Warta PoznańPOL
16:00
GER1.FC Nuremberg
: -
Viktoria PlzenCZE
16:30
IREAthlone Town
: -
Cork CityIRE
16:30
SUIFC Locarno
: -
BSC Young BoysSUI
16:30
POLArka Gdynia
: -
OKS 1945 OlsztynPOL
17:00
CROHNK Rijeka
: -
DniproUKR
17:00
SUIFC Thun
: -
Servette FCSUI
17:00
SWEAssyriska FF
: -
Vasalunds IFSWE
17:00
NOROdd Grenland BK
: -
FC VestsjællandDEN
17:00
Benfica Luanda
: -
Lechia GdanskPOL
17:00
KORSuwon Bluewings
: -
CA TubarãoBRA
17:30
ROMFCM Targu Mures
: -
Karabakh AgdamAZE
17:30
QATEl Jaish SC
: -
FC SalzburgAUT
18:00
GERFC Kray
: -
SSVg Velbert 1902GER
18:30
GERRB Leipzig
: -
VfR Aalen 1921GER
18:30
NORBryne FK
: -
FK HaugesundNOR
18:30
RUSSpartak Moscow
: -
LudogoretsBUL
19:00
ROMSteaua Bucuresti
: -
Sturm GrazAUT
20:00
NORIK Start
: -
AaB AalborgDEN
22:00
DENBrøndby IF
: -
Mlada BoleslavCZE
16:30
5FC Schalke 04
: -
Hannover 968
16:30
14Hamburger SV
: -
Cologne11
16:30
18SC Freiburg
: -
Eintracht Frankfurt9
16:30
15VfB Stuttgart
: -
Bor. Mönchengladbach4
16:30
12FSV Mainz 05
: -
Paderborn10
19:30
3Bayer Leverkusen
: -
Borussia Dortmund17
11:00
Avustralya
: -
Güney Kore
15:00
8FC Rot-Weiß Erfurt
: -
Energie Cottbus5
15:00
7Osnabruck
: -
Arminia Bielefeld1
15:00
18Sonnenhof Großaspach
: -
Unterhaching14
15:00
9SV Wehen 1926
: -
FC Hansa Rostock19
15:00
12Hallescher FC
: -
MSV Duisburg6
15:00
10Holstein Kiel
: -
VfB Stuttgart II15
15:00
13Chemnitzer
: -
Fortuna Köln11
15:00
20Jahn Regensburg
: -
Borussia Dortmund II16
15:00
SV Rödinghausen
: -
Mönchengladbach II
15:00
16SG Wattenscheid 09
: -
VfL Bochum II14
15:00
KFC Uerdingen
: -
1.FC Köln II
15:00
Werder Bremen U19
: -
E. Braunschweig U19
14:15
5Brentford FC
: -
Middlesbrough4
14:30
15Huddersfield
: -
Leeds United21
17:00
12Cardiff City
: -
Derby County2
17:00
13Birmingham City
: -
Norwich City7
17:00
11Nottingham F.
: -
Millwall FC22
17:00
24Blackpool FC
: -
Brighton19
17:00
Reading FC
: -
Sheffield FC
17:00
10Blackburn Rovers FC
: -
Fulham FC18
17:00
3Ipswich Town
: -
Wigan Athletic FC23
17:00
14Charlton Athletic
: -
Rotherham United FC20
17:00
16Bolton Wanderers FC
: -
Wolverhampton Wanderers8
17:00
5Bradford City
: -
Colchester Utd22
17:00
7Chesterfield
: -
Doncaster Rovers FC14
17:00
16Barnsley FC
: -
Port Vale10
17:00
18Coventry City
: -
Rochdale AFC8
17:00
23Crawley Town
: -
Preston NE3
17:00
11Peterborough
: -
Yeovil Town24
17:00
6Sheffield United
: -
Swindon Town1
17:00
13Oldham Athletic
: -
Notts County12
17:00
19Leyton Orient
: -
Scunthorpe Utd17
17:00
20Crewe Alexandra
: -
Milton Keynes Dons4
17:00
1Wycombe Wanderers
: -
Portsmouth18
17:00
2Burton Albion
: -
Bury FC9
17:00
22Carlisle Utd
: -
Mansfield20
17:00
6Southend Utd
: -
York City19
17:00
5Luton Town
: -
Cambridge Utd14
17:00
11Morecambe FC
: -
AFC Wimbledon12
17:00
3Newport County
: -
Shrewsbury4
17:00
8Stevenage FC
: -
Oxford United15
17:00
10Exeter City
: -
Tranmere Rovers FC23
17:00
21Dagenham & Redbridge
: -
Cheltenham16
17:00
24Hartlepool Utd
: -
Plymouth Argyle7
17:00
13Accrington Stanley
: -
Northampton17
17:00
8Halifax
: -
Barnet FC1
17:00
20Southport
: -
Gateshead12
17:00
7Woking FC
: -
Alfreton Town21
17:00
9Forest Green
: -
Nuneaton23
17:00
Wroxham FC
: -
Torquay Utd
17:00
19Welling United FC
: -
Chester FC17
17:00
22Dartford
: -
Bristol Rovers FC2
17:00
6Kidderminster
: -
Eastleigh5
17:00
15Altrincham
: -
Aldershot Town18
17:00
11Lincoln City
: -
Dover Athletic13
17:00
14Braintree Town
: -
Macclesfield3
17:00
4Grimsby Town
: -
AFC Telford Utd24
17:00
AFC Fylde
: -
Chorley FC
17:00
Guiseley AFC
: -
Hyde FC
17:00
Oxford City
: -
Tamworth
17:00
Barrow AFC
: -
Brackley Town
17:00
Stalybridge
: -
Bradford PA
17:00
Leamington
: -
Solihull Moors
17:00
Gloucester
: -
Lowestoft Town
17:00
Colwyn Bay
: -
Hednesford Town
17:00
North Ferriby Utd
: -
Worcester City FC
17:00
Gainsborough
: -
Harrogate Town
17:00
Boston United
: -
Stockport County
17:00
Eastbourne
: -
Bath City
17:00
Chelmsford
: -
Whitehawk FC
17:00
Boreham Wood FC
: -
Basingstoke
17:00
Sutton United
: -
Farnborough FC
17:00
Gosport Borough FC
: -
Ebbsfleet Utd
17:00
Maidenhead Utd
: -
Concord Rangers FC
17:00
Wealdstone FC
: -
Hayes & Yeading
17:00
Weston AFC
: -
Hemel Hempstead
17:00
Bishop's Stortford
: -
Staines Town
17:00
Bromley FC
: -
Havant & Waterlooville
17:00
Marine
: -
King's Lynn
17:00
Buxton FC
: -
Ramsbottom Utd
17:00
Belper Town
: -
Stamford AFC
17:00
Trafford FC
: -
Curzon Ashton
17:00
Workington AFC
: -
Grantham Town FC
17:00
Blyth Spartans
: -
Barwell FC
17:00
Ashton United
: -
Nantwich Town
17:00
Stourbridge FC
: -
Matlock Town
17:00
Whitby Town FC
: -
Rushall Olympic FC
17:00
Witton Albion FC
: -
Skelmersdale Utd
17:00
Frickley Athletic
: -
Halesowen Town
17:00
United of Manchester
: -
Ilkeston FC
17:00
Truro City
: -
Burnham
17:00
Weymouth FC
: -
Histon FC
17:00
Arlesey Town
: -
Poole Town
17:00
Bideford AFC
: -
Slough Town FC
17:00
Cambridge City
: -
Frome Town
17:00
Redditch United FC
: -
Hitchin Town
17:00
Paulton Rovers
: -
Corby Town
17:00
Chippenham
: -
Dunstable Town
17:00
St. Neots Town FC
: -
Banbury United
17:00
Chesham United
: -
Cirencester Town
17:00
Hungerford Town
: -
Dorchester Town
17:00
Peacehaven
: -
Hendon FC
17:00
Leatherhead
: -
Bury Town
17:00
Witham Town
: -
Margate FC
17:00
Lewes FC
: -
East Thurrock Utd
17:00
AFC Hornchurch
: -
VCD Athletic
17:00
9Bognor Regis Town FC
: -
Billericay10
17:00
Dulwich Hamlet
: -
Grays Athletic
17:00
18Canvey Island
: -
Tonbridge Angels16
17:00
Kingstonian FC
: -
Maidstone United
17:00
7Leiston FC
: -
Hampton & Richmond17
17:00
12Enfield Town FC
: -
Metropolitan Police6
17:00
23Harrow Borough
: -
Wingate & Finchley FC8
19:00
20CE Sabadell
: -
Barcelona B18
19:00
22Albacete Balompié
: -
CD Tenerife16
19:00
6SD Ponferradina
: -
Sporting Gijon3
19:15
10CD Numancia
: -
Real Betis Sevilla4
21:00
11CD Leganés
: -
UE Llagostera21
21:00
7CD Mirandés
: -
Racing Santander19
22:00
1UD Las Palmas
: -
RC Deportivo Mallorca13
18:00
Atlético Astorga
: -
Celta de Vigo B
17:00
Bilbao Athletic
: -
UD Socuéllamos
18:00
SD Amorebieta
: -
SD Leioa
17:00
19Real Zaragoza II
: -
CF Reus Deportiu9
19:00
8Villarreal B
: -
CE L'Hospitalet7
19:00
Deportiu Espanyol II
: -
UE Cornellà
19:00
5Huracán Valencia
: -
CD Alcoyano6
20:15
20Lucena CF
: -
UD Melilla9
16:00
1Carpi FC
: -
FC Crotone21
16:00
9FC Pro Vercelli
: -
Modena FC12
16:00
5Virtus Lanciano
: -
AS Varese18
16:00
22AS Cittadella
: -
Trapani Calcio10
16:00
19Latina Calcio
: -
Livorno Calcio8
16:00
20Calcio Catania
: -
Perugia Calcio11
16:00
13Ternana Calcio
: -
Vicenza Calcio14
16:00
15Brescia Calcio
: -
ACD Virtus Entella17
16:00
3Bologna FC
: -
Pescara Calcio7
15:30
AC Pistoiese
: -
AC Reggiana 1919
15:30
AC Lumezzane
: -
Torres 1903
15:30
Ischia Isolaverde
: -
ASD Martina Franca
16:00
Catanzaro Calcio 2011
: -
AS Melfi
16:00
US Foggia
: -
Benevento Calcio
16:00
Lucchese Libertas
: -
AC Prato
17:00
8Monza Brianza
: -
Südtirol-Alto Adige7
17:00
Ancona
: -
Teramo Calcio
17:00
12US Cremonese
: -
Novara Calcio4
18:00
5AC Pisa
: -
Savona 1907 FBC13
18:00
Forli FC
: -
ASD Santarcangelo
18:00
US Salernitana 1919
: -
Vigor Lamezia
20:30
Reggina Calcio
: -
US Lecce
20:30
5FeralpiSalo
: -
AC Pavia1
12:00
Roma Youth
: -
Catania Youth
15:30
Sampdoria Youth
: -
Varese Youth
15:30
Empoli Youth
: -
Latina Calcio Youth
15:00
8AJ Auxerre
: -
Dijon FCO2
17:00
Dundee FC
: -
Hamilton Academical
17:00
Inverness CT
: -
Ross County
17:00
Motherwell FC
: -
St. Johnstone
17:00
5Falkirk FC
: -
Dumbarton FC7
17:00
3Hibernian SCO
: -
Raith Rovers FC6
17:00
8Cowdenbeath
: -
Queen of the South4
19:30
Alloa Athletic
: -
Hearts FC
17:00
Ayr United
: -
Dunfermline
17:00
Stranraer FC
: -
Stirling Albion
17:00
Peterhead FC
: -
Stenhousemuir FC
17:00
Airdrie United
: -
Brechin City
17:00
Forfar Athletic
: -
Greenock Morton
17:00
1Arbroath FC
: -
East Fife6
17:00
8Montrose FC
: -
Annan Athletic5
17:00
Berwick Rangers
: -
Elgin City
17:00
9East Stirlingshire
: -
Clyde FC7
17:00
2Albion Rovers FC
: -
Queen's Park FC3
17:00
Dundee United
: -
Aberdeen FC
19:30
1PSV Eindhoven
: -
Willem II12
20:45
13Excelsior Rott
: -
NAC Breda17
20:45
8FC Groningen
: -
Go Ahead Eagles16
21:45
5FC Twente
: -
SC Cambuur7
17:30
Jong Ajax
: -
FC Den Bosch
20:45
10De Graafschap
: -
FC Oss9
12:00
Kasımpaşa Youth
: -
Istanbul BFK Youth
12:00
K. Karabükspor Youth
: -
Fenerbahçe Youth
12:00
Kayserispor Youth
: -
Orduspor Youth
12:00
Alanyaspor Youth
: -
Manisaspor Youth
12:00
Antalyaspor Youth
: -
Karsiyaka Youth
12:00
Giresunspor Youth
: -
Samsunspor Youth
12:00
Gaziantepspor Youth
: -
Sivasspor Youth
19:00
4Sporting Charleroi
: -
KRC Genk7
21:00
13KVC Westerlo
: -
Cercle Brugge15
21:00
12Mouscron-Peruwelz
: -
KV Kortrijk3
21:00
14KV Red Star Waasland
: -
KV Mechelen10
20:30
17Dessel Sport
: -
Eupen5
21:00
10Tubize
: -
Heist16
21:00
FC Seraing
: -
Club Roeselare
21:00
OH Leuven
: -
Patro Eisden
21:00
RAEC Mons
: -
V. Geel-Meerhout
21:00
11Royal Antwerp FC
: -
KV Woluwe-Zaventem18
19:00
SL Benfica
: -
Boavista FC
19:30
1Nacional Madeira
: -
CF Os Belenenses8
22:30
17FC Penafiel
: -
Vitória Guimarães4
17:00
21CD Aves
: -
Sporting Braga II20
15:00
15Panionios
: -
Panthrakikos14
17:15
10Kalloni FC
: -
Asteras Tripolis4
19:30
PAOK Salonica
: -
Panetolikos
18:30
Iraklis Psachna
: -
Panachaiki 2005
17:00
4Cliftonville Belfast
: -
Glentoran Belfast5
17:00
11Institute FC
: -
Coleraine FC7
17:00
Glenavon Lurgan
: -
Warrenpoint Town
17:00
9Ballinamallard United FC
: -
Portadown FC3
17:00
10Dungannon Swifts
: -
Crusaders Belfast1
17:00
2Linfield Belfast
: -
Ballymena United8
16:30
The New Saints
: -
Port Talbot
16:30
Carmarthen Town
: -
Bangor City
16:30
Aberystwyth Town
: -
Newtown AFC
16:30
Connah's Quay Nomads FC
: -
Cefn Druids AFC
03:30
12Querétaro FC
: -
Santos Laguna9
05:30
11Club Tijuana
: -
Monarcas Morelia18
21:00
Audax/SP
: -
Palmeiras SP
21:00
Rio Claro/SP
: -
Botafogo/SP
21:00
Bragantino SP
: -
São Bernardo/SP
23:30
Capivariano/SP
: -
RB Brasil/SP
20:00
Sao Caetano/SP
: -
Atlético Sorocaba/SP
02:00
Deportes Iquique
: -
CD Santiago Wanderers
21:00
Unión La Calera
: -
Union Espanola
22:00
Univ de Concepcion
: -
Cobreloa
23:30
Univ de Chile
: -
Antofagasta
00:00
Pa
CDSC Iberia
: -
CSD Rangers
18:45
Univ Católica Quito
: -
Independiente José Terán
21:00
Liga de Loja
: -
Barcelona SC
23:00
River Ecuador
: -
SD Aucas
02:45
Cortulua
: -
Envigado FC
22:15
Deportes Tolima
: -
Boyaca Chico
00:30
Pa
Once Caldas
: -
Independiente Medellín
21:00
The Strongest
: -
Universitario Pando
23:00
1Club Libertad
: -
Cerro Porteno4
22:30
Real Esppor Club
: -
Trujillanos FC
17:00
Maccabi Haifa
: -
Maccabi Petach Tikva
18:00
Bnei Sakhnin
: -
Hapoel Haifa
18:30
13Hapoel Petah Tikva
: -
Maccabi Netanya12
19:20
Hapoel Be'er Sheva
: -
Hapoel Acre
17:00
9Nea Salamina
: -
APOEL FC2
19:00
12AO Ayia Napa
: -
Ermis Aradippou5
15:00
2Skenderbeu
: -
KF Laci5
15:00
Perparimi Kukesi
: -
KS Elbasani
15:00
8Teuta Durres
: -
Vllaznia Shkodër6
18:00
10Apolonia Fier
: -
KF Partizani Tirana3
14:15
Tadamon SC
: -
Nabi Sheet
14:15
Shabab Al-Sahel
: -
Trables SC
14:15
Al Akhaa Al Ahli Aley
: -
Safa Beirut SC
15:30
Racing Beirut
: -
Al-Ansar
11:00
Majd Damascus
: -
Wathba Homs
14:00
Tishreen SC
: -
Jableh SC
14:00
Taliya Hama
: -
Jazeera (SYR)
14:00
Jaish Damascus
: -
Ittihad Aleppo
13:00
AZAL PFK Baku
: -
Neftchi Baku
14:30
Ala'ab Damanhur
: -
Dakhleya
14:30
Alassiouty Sport
: -
Semouha Club
14:30
Ittihad Al Shorta
: -
Petrojet Suez
14:30
Ittihad Alexandria
: -
Masr lel Maqassah
17:00
Wadi Degla SC
: -
El Gouna
17:00
Haras Al Hodoud
: -
Ismaily SC
19:30
Arab Contractors
: -
Tala'ea Al Jaish Cairo
23:00
CD Victoria
: -
CD Vida
00:00
Pa
CD Marathón
: -
CD Motagua
00:00
Pa
Parrillas One
: -
Honduras Progreso
15:00
Pieta Hotspurs
: -
Naxxar Lions
15:00
Floriana FC
: -
Tarxien Rainbows FC
17:00
Qormi FC
: -
Zebbug Rangers
17:15
Hibernians Paola
: -
Mosta FC
03:00
Canterbury United
: -
Auckland City
04:00
WaiBOP United
: -
Team Wellington
23:00
7CD UES
: -
Atletico Marte9
17:30
3Al Sareeh
: -
Al Wihdat Amman1
17:30
Ittihad Al Ramtha
: -
Faisaly Amman
16:00
RC Arba
: -
MC Oran
16:00
USM El Harrach
: -
CS Constantine
17:00
ASM d'Oran
: -
JS Saoura
17:00
MC Alger
: -
NA Hussein Dey
17:00
MO Béjaïa
: -
ASO Chlef
17:00
JS Kabylie
: -
USM Bel Abbès
19:00
ES Setif
: -
MC El Eulma
16:30
Chabab Khénifra
: -
Difaâ El Jadidi
17:00
Maghreb Tétouan
: -
AS Forces Armées Royales de Rabat
20:30
Chabab Hoceima
: -
Hassania Agadir
13:00
Bharat FC
: -
Mohun Bagan AC
13:00
Royal Wahingdoh
: -
Bengaluru FC
13:00
Bharat FC
: -
Mohun Bagan AC
13:00
Royal Wahingdoh
: -
Bengaluru FC