Futbol Bugün
Palestine - Myanmar
Philippines - Taiwan
Russia - Azerbaijan
Lithuania - U.A.E.
Ukraine - Moldova
Latvia - Armenia
Denmark - Turkey
Czech Rep - USA
Ireland - Oman
Germany - Argentina
Morocco - Qatar
England - Norway
Latvia U21 - Croatia...
Azerbaijan U21 - Isr...
Su andaki Puan Tablosu
1.
Galatasaray
1
03
2.
Fenerbahce
1
03
3.
Gaziantepspor
1
03
4.
Eski&
x15F;ehirspor
03
5.
Akhisar Beled...
1
03
6.
Besiktas
1
03
7.
İstanbul Başa...
1
01
8.
Rizespor
1
01
9.
Kasimpasa
1
01
10.
Gençlerbirli&
x11F;i
01
11.
Trabzonspor
1
01
12.
Kays. Erciyes
1
01
13.
K.Karabukspor
1
00
14.
Sivasspor
1
00
15.
Konyaspor
1
00
16.
Bal&
x131;kesirspor
00
17.
Mersin Idm.Y.
1
00
18.
Bursaspor
1
00
Su andaki Puan Tablosu
Su andaki Puan Tablosu
Su andaki Puan Tablosu
Su andaki Puan Tablosu
1.
Chelsea
3
09
2.
Swansea
3
09
3.
Aston Villa
3
07
4.
Manchester City
3
06
5.
Liverpool
3
06
6.
Tottenham Hot...
3
06
7.
Arsenal
3
05
8.
Southampton
3
04
9.
Hull City
3
04
10.
Stoke City
3
04
11.
West Ham
3
03
12.
QPR
3
03
13.
Sunderland
3
02
14.
Manchester Un...
3
02
15.
Newcastle
3
02
16.
Leicester
3
02
17.
Everton
3
02
18.
West Bromwich
3
02
19.
Crystal Palace
3
01
20.
Burnley
3
01
Su andaki Puan Tablosu
1.
Milan
1
03
2.
Udinese
1
03
3.
Roma
1
03
4.
Napoli
1
03
5.
Juventus
1
03
6.
Cesena
1
03
7.
Sassuolo
1
01
8.
Sampdoria
1
01
9.
Palermo
1
01
10.
Cagliari
1
01
11.
Verona
1
01
12.
Torino
1
01
13.
Inter
1
01
14.
Atalanta
1
01
15.
Genoa
1
00
16.
Parma
1
00
17.
Chievo
1
00
18.
Lazio
1
00
19.
Fiorentina
1
00
20.
Empoli
1
00
Su andaki Puan Tablosu
1.
Leverkusen
2
06
2.
Paderborn
2
04
3.
Hoffenheim
2
04
4.
Köln
2
04
5.
Frankfurt
2
04
6.
Bayern
2
04
7.
Hannover
2
04
8.
Dortmund
2
03
9.
Bremen
2
02
10.
Mainz
2
02
11.
Gladbach
2
02
12.
Wolfsburg
2
01
13.
Schalke
2
01
14.
Freiburg
2
01
15.
Hertha Berlin
2
01
16.
Stuttgart
2
01
17.
Hamburg
2
01
18.
Augsburg
2
00
Su andaki Puan Tablosu
1.
Barcelona
2
06
2.
Valencia
2
04
3.
Celta
2
04
4.
Sevilla
2
04
5.
Granada
2
04
6.
Atl. Madrid
2
04
7.
Bilbao
2
03
8.
Real Sociedad
2
03
9.
Villarreal
2
03
10.
Real Madrid
2
03
11.
Eibar
2
03
12.
Getafe
2
03
13.
Málaga
2
03
14.
Vallecano
2
02
15.
Dep. La Coruna
2
01
16.
Espanyol
2
01
17.
Almeria
2
01
18.
Cordoba
2
01
19.
Elche
2
01
20.
Levante
2
00
Su andaki Puan Tablosu
1.
Bordeaux
4
10
2.
PSG
4
08
3.
Lille
4
08
4.
Olympique Mar...
4
07
5.
Rennes
4
07
6.
Lorient
4
07
7.
Nantes
4
07
8.
Saint-Étienne
4
07
9.
Caen
4
06
10.
Montpellier
4
06
11.
Lens
4
06
12.
Toulouse
4
06
13.
Bastia
4
05
14.
Metz
4
05
15.
Monaco
4
04
16.
Nice
4
04
17.
Lyon
4
03
18.
Guingamp
4
03
19.
Reims
4
01
20.
Evian TG
4
01
Top Video Highlights
Livestream Center
21:00  Fas - Qatar  Fas - Qatar   Live Video
PrsCumCtesiPzrPztEn son skorlar DünFutbol BugünOyunlar YarinCumCtesiGüncelle içinde 60 sny.
FIFA - Uluslararasi Maçlar
 
10:00 Palestine
- : -
Myanmar tv Palestine - Myanmar
13:00 Filipinle
- : -
Taiwan Filipinle Taiwan Livestream Filipinle - Taiwan
17:00 Rusya
- : -
Azerbazcan
1
X
2
Rusya Azerbazcan Livestream Rusya - Azerbazcan
18:30 Litvanya
- : -
U.A.E. tv Litvanya - U.A.E.
19:00 Ukrayna
- : -
Moldova
1
X
2
tv Ukrayna - Moldova
19:45 Letonta
- : -
Armenia
1
X
2
tv Letonta - Armenia
20:00 Danimarka
- : -
Türkiye
1
X
2
Danimarka Türkiye Livestream Danimarka - Türkiye
20:15 Çek Cumhuriyeti
- : -
ABD
1
X
2
Çek Cumhuriyeti ABD Livestream Çek Cumhuriyeti - ABD
20:45 Irlanda
- : -
Oman
1
X
2
Irlanda Oman Livestream Irlanda - Oman
20:45 Almanya
- : -
Arjantin
1
X
2
Almanya Arjantin Livestream Almanya - Arjantin
21:00 Fas
- : -
Qatar
1
X
2
Fas Qatar Livestream Fas - Qatar
21:00 Ingiltere
- : -
Norveç
1
X
2
Ingiltere Norveç Livestream Ingiltere - Norveç
UEFA - Euro U21 Qualification
 
16:00 Latvia U21
- : -
Croatia U21
1
X
2
tv Latvia U21 - Croatia U21
16:00 Azerbaijan U21
- : -
Israel U21
1
X
2
Azerbaijan U21 Israel U21 Livestream Azerbaijan U21 - Israel U21
17:00 Slovenia U21
- : -
Andorra U21 tv Slovenia U21 - Andorra U21
18:00 Estonia U21
- : -
Bulgaria U21
1
X
2
tv Estonia U21 - Bulgaria U21
18:00 Denmark U21
- : -
Russia U21
1
X
2
tv Denmark U21 - Russia U21
18:30 Iceland U21
- : -
Armenia U21
1
X
2
tv Iceland U21 - Armenia U21
FIFA - Uluslararasi Maçlar U19
 
12:00 Macedonia FYR U19
- : -
Bulgaria U19 tv Macedonia FYR U19 - Bulgaria U19
CONCACAF - Copa Caribe
 
23:30 Dominica
- : -
Guyana tv Dominica - Guyana
FIFA - Copa Sudamericana
 
19:00 Gimnasia La Plata
- : -
Estudiantes La Plata tv Gimnasia La Plata - Estudiantes La Plata
Almanya - Regionalliga Nord
 
18:00 Hansa Lüneburg
- : -
VfB Lübeck
1
X
2
tv Hansa Lüneburg - VfB Lübeck
Almanya - Regionalliga Nordost
 
18:15 Carl Zeiss Jena
- : -
BFC Viktoria 1889
1
X
2
tv Carl Zeiss Jena - BFC Viktoria 1889
Almanya - Regionalliga Suedwest
 
19:00 Waldhof Mannheim (08.)
- : -
(12.) FC Nöttingen 1957
1
X
2
tv Waldhof Mannheim - FC Nöttingen 1957
Almanya - Regionalliga West
 
19:30 FC Viktoria Köln (01.)
- : -
(17.) Sportfreunde Siegen
1
X
2
Viktoria Köln Siegen Livestream FC Viktoria Köln - Sportfreunde Siegen
Almanya - Oberliga Bayern
 
17:45 VfB Eichstätt
- : -
TSV Dachau tv VfB Eichstätt - TSV Dachau
Ingiltere - Non League Premier Isthmian
 
20:45 Leatherhead
- : -
Billericay tv Leatherhead - Billericay
20:45 Lewes FC
- : -
Grays Athletic tv Lewes FC - Grays Athletic
20:45 Peacehaven
- : -
Metropolitan Police tv Peacehaven - Metropolitan Police
Ispanya - Copa del Rey
 
18:00 UD Somozas
- : -
CD Varea
1
X
2
tv UD Somozas - CD Varea
19:30 SD Leioa
- : -
Sestao River Club
1
X
2
tv SD Leioa - Sestao River Club
20:00 CD Izarra
- : -
Atlético Granadilla
1
X
2
tv CD Izarra - Atlético Granadilla
20:00 CD Puertollano
- : -
CD Teruel
1
X
2
tv CD Puertollano - CD Teruel
20:15 Barakaldo CF
- : -
Trival Valderas
1
X
2
tv Barakaldo CF - Trival Valderas
20:30 Racing Ferrol
- : -
Atlético Astorga
1
X
2
tv Racing Ferrol - Atlético Astorga
20:30 Gimnástica Torrel...
- : -
CD Lealtad
1
X
2
tv Gimnástica Torrelavega - CD Lealtad
20:30 Real Avilés CF
- : -
Marino de Luanco
1
X
2
tv Real Avilés CF - Marino de Luanco
20:30 SD Huesca
- : -
CD Toledo
1
X
2
tv SD Huesca - CD Toledo
20:30 CD Alcoyano
- : -
SCR Peña Deportiva
1
X
2
tv CD Alcoyano - SCR Peña Deportiva
20:30 Gimnàstic Tarragona
- : -
Atlético Baleares
1
X
2
tv Gimnàstic Tarragona - Atlético Baleares
20:30 Real Oviedo CF
- : -
SD Amorebieta
1
X
2
tv Real Oviedo CF - SD Amorebieta
20:30 UE Cornellà
- : -
Real Jaén CF
1
X
2
tv UE Cornellà - Real Jaén CF
21:00 Hércules CF
- : -
CD Eldense
1
X
2
tv Hércules CF - CD Eldense
21:00 CD San Roque Cádiz
- : -
Cádiz CF
1
X
2
tv CD San Roque Cádiz - Cádiz CF
21:00 Marbella
- : -
Linense
1
X
2
tv Marbella - Linense
21:00 La Hoya Lorca
- : -
CF Villanovense
1
X
2
tv La Hoya Lorca - CF Villanovense
21:00 FC Cartagena
- : -
UCAM Murcia CF
1
X
2
tv FC Cartagena - UCAM Murcia CF
Iskoçya - Junior League
 
20:00 Hearts Youth
- : -
Motherwell Youth tv Hearts Youth - Motherwell Youth
Belçika - Exqi League
 
18:30 KV Woluwe-Zaventem (06.)
- : -
(18.) Dessel Sport
1
X
2
tv KV Woluwe-Zaventem - Dessel Sport
20:30 Club Roeselare
- : -
Excelsior Virton
1
X
2
tv Club Roeselare - Excelsior Virton
20:30 Royal Antwerp FC
- : -
Racing Mechelen
1
X
2
tv Royal Antwerp FC - Racing Mechelen
20:30 Eupen (03.)
- : -
(02.) Eendracht Aalst
1
X
2
tv Eupen - Eendracht Aalst
20:30 WS Woluwé FC
- : -
Tubize
1
X
2
tv WS Woluwé FC - Tubize
20:30 V. Geel-Meerhout
- : -
Lommel United
1
X
2
tv V. Geel-Meerhout - Lommel United
20:30 Patro Eisden
- : -
FC Seraing tv Patro Eisden - FC Seraing
20:30 Heist (17.)
- : -
(15.) RAEC Mons
1
X
2
tv Heist - RAEC Mons
Isveç - Svenska Cupen
 
17:30 Motala AIF
- : -
Djurgårdens IF tv Motala AIF - Djurgårdens IF
Danimarka - Reserve League
 
15:00 OB Odense (R)
- : -
SønderjyskE (R) tv OB Odense (R) - SønderjyskE (R)
Çek Cumhuriyeti - CFL D
 
17:00 Chomutov
- : -
Admira Praha tv Chomutov - Admira Praha
17:00 Bohemians Praha
- : -
FK Kraluv Dvur tv Bohemians Praha - FK Kraluv Dvur
17:00 FK Slavoj Vyšehrad
- : -
TJ Sokol Zápy tv FK Slavoj Vyšehrad - TJ Sokol Zápy
17:00 SK Union 2013
- : -
Zenit Caslav tv SK Union 2013 - Zenit Caslav
17:00 FC Pisek
- : -
Jiskra Domazlice tv FC Pisek - Jiskra Domazlice
17:00 SK Prevysov
- : -
AFK Chrudim tv SK Prevysov - AFK Chrudim
17:00 FK Štěchovice
- : -
SK Benešov tv FK Štěchovice - SK Benešov
17:00 Slavia Louňovice
- : -
Loko Vltavin tv Slavia Louňovice - Loko Vltavin
17:30 AC Sparta Praha II
- : -
SK Viktorie Jiirny tv AC Sparta Praha II - SK Viktorie Jiirny
Çek Cumhuriyeti - MSFL
 
17:00 MSK Breclav
- : -
Sigma Olomouc B tv MSK Breclav - Sigma Olomouc B
Çek Cumhuriyeti - Pohar CMFS
 
17:00 Viktoria Zizkov
- : -
Slavia Praha tv Viktoria Zizkov - Slavia Praha
17:00 FK Štěchovice
- : -
Mlada Boleslav tv FK Štěchovice - Mlada Boleslav
Macaristan - Lig Kupasi
 
16:00 MTK Budapest
- : -
Dunaújváros PASE tv MTK Budapest - Dunaújváros PASE
17:00 Ujpest FC
- : -
Vasas SC tv Ujpest FC - Vasas SC
18:00 Paksi FC
- : -
Ferencvaros TC tv Paksi FC - Ferencvaros TC
Estonya - Eesti Karikas
 
17:30 FC Maardu
- : -
Türi JK Ganvix tv FC Maardu - Türi JK Ganvix
Arjantin - Nacional B
 
21:00 Club Mutual Cruce...
- : -
All Boys tv Club Mutual Crucero del Norte - All Boys
23:00 Ferro Carril Oeste
- : -
Gimnasia Jujuy tv Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy
23:15 Argentinos Juniors
- : -
CA Aldosivi tv Argentinos Juniors - CA Aldosivi
Sili - Copa Sili
 
21:00 Club Social y Dep...
- : -
O'Higgins tv Club Social y Deportivo Lo Barnechea - O'Higgins
21:30 CSD Rangers
- : -
CD Palestino tv CSD Rangers - CD Palestino
21:30 Deportes Concepción
- : -
CD Temuco tv Deportes Concepción - CD Temuco
21:30 Nublense
- : -
CDSC Iberia tv Nublense - CDSC Iberia
22:00 CD Huachipato
- : -
Lota Schwager tv CD Huachipato - Lota Schwager
Kolombiya - Primera B
 
22:00 CF Deportivo Rion...
- : -
Jaguares de Córdoba tv CF Deportivo Rionegro - Jaguares de Córdoba
Peru - Primera Division D
 
23:00 León de Huánuco
- : -
UTC Cajamarca
1
X
2
tv León de Huánuco - UTC Cajamarca
Kostarika - 1'inci Lig
 
Iptel edildi Saprissa
- : -
AD Belén tv Saprissa - AD Belén
Iptel edildi LD Alajuelense (05.)
- : -
(08.) CS Herediano tv LD Alajuelense - CS Herediano
23:00 CS Cartaginés
- : -
Universidad CR tv CS Cartaginés - Universidad CR
23:00 Limon FC
- : -
Santos Guápiles tv Limon FC - Santos Guápiles
Süd Korea - K-League
 
12:30 Suwon Bluewings
- : -
Busan I'Park tv Suwon Bluewings - Busan I'Park
Süd Korea - National League
 
09:00 Yongin City
- : -
Daejeon KHNP tv Yongin City - Daejeon KHNP
12:00 Incheon Korail
- : -
Gimhae City tv Incheon Korail - Gimhae City
12:00 Ulsan Mipo Dockyard
- : -
Busan Transportation tv Ulsan Mipo Dockyard - Busan Transportation
12:00 Changwon City
- : -
Gangneung City tv Changwon City - Gangneung City
12:00 Mokpo City
- : -
Cheonan City tv Mokpo City - Cheonan City

    [IY]: Devre Arasi   [1'inci IY]: Ilk Yari   [2'nci IY]: Ikinci Yari

futbol-canliskor.com'in futbol canli skorlari, 100'ün üzerindeki ligden canli sonuçlari, istatistikleri ve puan tablolarini sunuyor. futbol-canliskor.com ile hiçbir golü kaçirmazsiniz.. Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Uluslararasi Maçlar'da futbol canli skorlari, 100'ün üzerindeki ligden canli sonuçlari, istatistikleri ve puan tablolarini sunuyor. Livescore co uk ile hiçbir golü kaçirmazsiniz. Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Uluslararasi Maçlar ve Futbol canli skor ile bu bir ücretsiz servistir. Canli Skor | Iddaa Mac Sonuclari - Canliskor | Bugün: Uluslararasi Maçlar her 30 saniyede bir güncellenir. Bu sitenin saglayicisi futbol canli skorlarinda meydana gelen yanlisliklardan sorumlu degildir. Servisle alakali sorulariniz için Futbol canli skorlari ile temasa geçiniz.